تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۳:۱۰:۱۹
کد مطلب : 18018
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در جمع راهپیمایان 22 بهمن آبادان:

تکفیری ها با فتواهای کثیف آبروی اسلام را بردند / آمریکا تصاویر امروز آبادان را ببیند و یاوه گویی نکند

آیت الله تقوی در جمع مردم آبادان گفت: جهاد نکاح را هم راه انداختید . مرگ بر شما و فقهای کثیف تان که دختران و زنان مسلمان را در اختیار جانی های تروریست قرار می دهید تا عیاشی کنند. شمایی که فتواهای کثیف صادر می کنید. شما آبروی اسلام را بردید.

به گزارش عصر آبادان : آیت الله تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن آبادان خطاب به سردمداران آمریکایی گفت: اگر قرار بود برنامه های شما موثر باشد تاکنون باید جواب می داد.بیش از سه دهه این ملت را تجربه کردید و نتیجه نگرفتید.

وی اظهار داشت : اگر می توانستید جلوی موج این انقلاب را بگیرید یک لحظه هم درنگ نمی کردید. شما می دانید که  اگر دست از پا خطا کنید از تهران ، تلاویب و اسرائیل را می زنیم . امروز نظام ،ارتش ودلاور و سپاه غیرتمند و  بسیج مخلص و ملت قهرمان آرزوی برای رویارویی با آمریکا آماده اند. می دانید اگر خطا کنید منافع تان را در خلیج فارس به خطر می اندازیم.

تقوی با اشاره به شکست های آمریکاو اسرائیل در مواجهه با خط مقاومت خاطرنشان کرد: آنها می خواستند ظرف یک هفته لبنان را از وجود ارتش حزب اله خالی کنند و نتوانستند. آنها می خواستند غزه را با خاک یکسان کنند و بر ان مسلط شوند اما نتوانستند.آنها می خواستند نظام سوریه را در هم بشکنند و خط مقاومت را از بین ببرند اما موفق نشدند چون ما نخواستیم. چون ما از غزه و جوانان عاشورایی جنوب لبنان و سوریه  حمایت کردیم.

وی گفت:در جنگ ۳۳ روزه و ۲۲ روزه و ۸ روزه در مقابل جوانان عاشورایی جنوب لبنان که با شعارهای یا زهرا و یا حسین می جنگیدند تحقیر شدند و هنوز پس از سال ها در حیرت آن شکست ها هستند. آمریکا و اسرائیل می خواستند نقشه خاورمیانه را تغییر دهند اما نتوانستندچون ما در کنار سوریه قرار گرفتیم و مدیریت آن را به دست گرفتیم. مستشاران نظامی ما هم اکنون در سوریه هستند و فکر می دهند و هدایت می کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور تصریح کرد: قارون های خلیج فارس همه دلارها را ریختند و از سراسر دنیا تروریست ها را جمع کردند تا بیایند و شکم زن حامله سوری را پاره کنند و نطفه را بیرون بیاورند و سر آن را ببرند و آن مردک کثیف پلید جلوی دوربین تلویزیون سر بریده جنین را جلویش بگیرد و با افتخار بگوید من سر ۱۴۶ سوری را با دست خودم سر بریدم. آن هم با دلارهای عربستان و قطر و امارات و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس. اینها مسلمانند؟ الله اکبر هم می گویند؟

آیت الله تقوی افزود: جهاد نکاح را هم راه انداختید . مرگ بر شما و فقهای کثیف تان که دختران و زنان مسلمان را در اختیار جانی های تروریست قرار می دهید تا عیاشی کنند. شمایی که فتواهای کثیف صادر می کنید. شما آبروی اسلام را بردید.

وی ادامه داد : اسلام دین رأفت و عطوفت است . دین سربریدن و تخریب امامزاده ها و شکافتن قبور صحابه پیامبر اکرم(ص) نیست. شما تاریخ ننگینی دارید. در تمام تاریخ تان یک گلوله به سوی صهیونیست اشغالگر جلاد نزدید.همین الان هم اگر مشکلی پیدا می کنید باید بروید در اسرائیل و با دلارهای عربستان خود را درمان کنید. جنایت های شما جنایتکاران همه تاریخ را روسفید کرد.

سخنران ۲۲ بهمن آبادان یادآور شد: شما می خواستید ما نباشیم اما به کوری چشم تان ، امروز دانشمندان ما چرخ های سوخت هسته ای را می چرخانند و ماهواره های ما فضا را می پیمایند. امروز به قدرت علمی تبدیل شدیم و سلول های بنیادین تکثیر می کنیم وبزرگترین طرح های علمی به دست جوانان دانشمند این انقلاب اجرا می شود.

وی با اشاره به حضور امروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز گفت: دوربین های آمریکا بیایند و این تصاویر حضور باشکوه را بگیرند و به همه دنیا نشان دهند که بعد از ۳۵ سال مردم استوارتر از همیشه پای نظام شان ایستاده اند.

آیت الله تقوی اظهار داشت :‌ این ملت امروز آمد تا با ولایت فقیه و شهدای عزیز و آرمان های جوشیده از خون آنان بیعت دوباره ای ببندد و بگویند این انقلاب زنده است.این موج امروز تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده است و تغییرات بزرگی ایجاد کرده است.اینها به برکت حضور ملت ورهبری و هدایتگری مسلم و مسلط رهبر معظم انقلاب است.