تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۰۰:۳۲:۲۱
کد مطلب : 17015
آیت الله موسوی جزایری:

تکفیری ها بعد از عراق به خوزستان فکر می کنند

نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت:گروه های تکفیری در نظر دارند پس از ورود به عراق مقصد بعدی آن ها استان خوزستان باشد

 

به گزارش عصر آبادان –  آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری،  در دیدار عشایر عرب شهرستان باوی و منطقه زرگان، اظهار داشت: در استان الانبار عراق حضور تکفیری ها وهابی امری خطرناک است و مردم آن مناطق از وجود آن ها به هراسان شده اند.

وی افزود: ارتش عراق با تمام قوای خود علیه گروه های تکفیری به ویژه داعش حمله ور شده و امیدواریم سرنوشت این کشور همانند جنگ تروریستی سوریه دچار نشود.

امام جمعه اهواز تأکید کرد: عربستان خواستار تضعیف نظام اسلامی در منطقه و روی کار آمدن حکومت اموی است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت:گروه های تکفیری در نظر دارند پس از ورود به عراق مقصد بعدی آن ها استان خوزستان باشد

وی ادامه داد:در تصریح ها گروه های تکفیری خوزستان از مهم ترین مقاصد برای ورود به کشور جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

امام جمعه اهواز با اشاره به غیرت عشایر در دفاع مقدس ابراز داشت: استحکام نظامی و معنوی جمهوری اسلامی عاملی بزرگ در برابر قدرت های استکباری است که آن ها از این نیرو هراسان هستند.

آیت الله موسوی جزایری با بیان این که نیرو ایمان از بمب اتم هم بالاتر است، خاطرنشان کرد: ملت ایران با سلاح ایمان و اعتقاد به دو دیدگاه بزرگ یکی قیام حسینی و دیگری قیام مهدوی قله های متعالی را فتح خواهد کرد.

رهیاب نیوز