تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۲:۵۴:۴۹
کد مطلب : 68353

تیراندازی در نزدیکی ملک شخصی بایدن

 پایگاه خبری لبنان ۲۴ اعلام کرد: سرویس مخفی آمریکا، مامور تامین امنیت مسئولان کاخ سفید و مقامات ارشد آمریکایی اعلام […]

 پایگاه خبری لبنان ۲۴ اعلام کرد: سرویس مخفی آمریکا، مامور تامین امنیت مسئولان کاخ سفید و مقامات ارشد آمریکایی اعلام کرد: در شامگاه روز شنبه و بامداد روز یکشنبه افراد مسلحی که در داخل یک دستگاه خودرو بودند به سمت منزل جوبایدن معاون رئیس جمهوری امریکا تیراندازی کردند.

این افراد مسلح در حالی تیراندازی کردند که حتی برای لحظه ای هم مکث و توقفی هم در مقابل منزل معاون رئیس جمهوری آمریکا نداشتند.

منزل جوبایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا در دلاویر واقع شده است و در حین وقوع این تیراندازی جوبایدن و همسرش در بیرون از منزل بودند.

سرویس اطلاعات و امنیت کاخ سفید هم در این رابطه اعلام کرد: خودروی مذکور با سرعت از مقابل منزل محل اقامت جوبایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا عبور می کرد، اما سرنشینان آن موفق شدند چندین گلوله را از سلاحی که در اختیار داشتند به سمت منزل جوبایدن شلیک کنند.

نیروهای امنیتی بعد از گذشت ۳۵ دقیقه از حادثه تیراندازی از دستگیری چند مظنون به تیراندازی خبردادند، ولی هنوز هویت دستگیرشدگان اعلام نشده است.

گفته می شود تا کنون نیروهای امنیتی و پلیس در حال بررسی نحوه وقوع این تیراندازی و بررسی اهدافی هستند که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

گفتنی است در مصاحبه ای، لئون پانتا وزیر دفاع سابق آمریکا و رئیس سابق سرویس اطلاعات مرکزی آمریکا پیش بینی کرده بود، برای تکرار حوادث تروریستی مشابه حوادث پاریس در آمریکا تروریست ها تنها به زمان نیاز دارند.

منبع: تسنیم