تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , تیر, ۱۳۹۵ | ۰۰:۴۶:۱۲
کد مطلب : 117207

تیم صنعت آبادان فردا به خوزستان باز می‌گردد

اردوی تیم صنعت نفت آبادان که از سوم تیر ماه در استان مازندران آغاز شده فردا پایان می‌یابد و این تیم به خوزستان باز می‌گرد

تیم صنعت نفت آبادان که از سوم تیر ماه به منظور برپایی اردوی آماده سازی به ارتفاعات استان مازندران رفته است تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی انجام داد و فردا به خوزستان باز می گردد.

مرحله نخست اردوی تیم صنعت نفت آبادان در ارتفاعات شهر سوادکوه استان مازندران برگزار شد و  طلایی‌پوشان هر روز در ۲ نوبت صبح و عصر به تمرینات هوازی پرداختند، همچنین این تیم به منظور برپایی اردوی آماده‌سازی راهی ارتفاعات شهر آلاشت استان مازندران شد و بازیکنان این تیم در روزهای گذشته در این شهر به تمرین پرداختند.

تیم صنعت نفت آبادان در مرحله دوم اردوی آمادگی خود در استان مازندران از روز سه‌شنبه هفته گذشته تمرینات خود را در کنار دریای مازندران و شهر بابلسر انجام داد تا با آمادگی بیشتری در لیگ برتر شانزدهم فوتبال حضور یابد.

اعضای تیم صنعت نفت آبادان در حاشیه برگزاری تمرینات خود در بابلسر به شهدای مدافع حرم این شهر از جمله شهید حسن رجایی‌فر، شهید سیدرضا طاهر، شهید محمدامین کریمیان، شهید هادی باغبانی، شهید عبدالصالح زارع، شهید جواد بریری و شهید سید جلال حبیب الله پور ادای احترام کردند.

مرجع / تسنیم