تاریخ انتشار خبر: ۱ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۰:۲۱
کد مطلب : 69021

جایزه برج میلاد به نفر ۲۲۲۲۲۲۲!

فردی که در بازدید از برج میلاد به عنوان دومیلیون و۲۲۲هزارو ۲۲۲ ومین نفر باشد به مناست ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای بازدید ازبرج مخابراتی «المنار» مالزی به این کشور اعزام می شود.

مدیرعامل برج میلاد تهران گفت: برج میلاد تهران به مناسبت ۲۲بهمن برای بازدید کننده دومیلیون و ۲۲۲ هزار و ۲۲۲ نفر ،امکان بازدید از برج مخابراتی «المنارا» کشور مالزی فراهم می کند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، «فرزاد هوشیار پارسیان» خاطر نشان کرد: همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین با توجه به استقبال شهروندان و گردشگران خارجی برای بازدید از ششمین برج مخابراتی دنیا، قرار است که همزمان با روز ۲۲ بهمن به بازدید کننده نفر دو میلیون و ۲۲۲ هزار و ۲۲۲ بلیت سفر به مالزی برای بازدید از برج مخابراتی «المنارا» به همراه یک نفر اهدا شود.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون دو میلیون و ۳۷ هزار و ۵۰ نفر از برج میلاد تهران بازدید کرده اند که بخش قابل توجهی از این بازدیدها به گردشگران خارجی از کشورهای اروپایی و آسیایی اختصاص دارد.

هوشیار پارسیان تصریح کرد: گردشگران و شهروندان علاقه مند به سفر به کشور مالزی و بازدید از برج مخابراتی «المنارا» می توانند برای خرید بلیت بازدید از برج میلاد تهران به صورت حضوری به گیشه فروش بلیت مراجعه کنند و فردی که در فرصت باقی مانده بلیت شماره دو میلیون و ۲۲۲ هزار و ۲۲۲ را خریداری کند، برنده خوش شانس ما بوده که به همراه یک نفر از افراد خانواده می تواند به کشور مالزی سفر کند.

منبع: ایرنا