تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۶:۱۵
کد مطلب : 53867

جدایی از شوهر به دلیل خرید مواد ضدعفونی کننده

زن جوان که از وسواس های همسرش به ستوه آمده بود با مراجعه به دادگاه خانواده تقاضای طلاق داد.

به نقل از جام جم، زن ۲۷ ساله به قاضی گفت: ۳ سال قبل، یکی از دوستانم من را برای برادرش خواستگاری کرد. من نیز به خاطر شناختی که از دوستم و خانواده اش داشتم بدون کمترین تحقیق پاسخ مثبت دادم.

 

بدین ترتیب با توافق ۲ خانواده به خانه بخت رفتم اما از همان اوایل زندگی، متوجه وسواس های همسرم شدم چرا که او روزی چندبار حمام می رفت و لباس هایش را عوض می کرد. در خانه اجازه نداشتم به وسایل شخصی اش دست بزنم.

 

هر بار که به او اعتراض می کردم می گفت به خاطر بهداشت و سلامتی، دائم وسایلش را می شوید و من نباید به آن ها دست بزنم. هر بار که میهمان داشتیم، شوهرم پس از رفتن آن ها به شست وشو و ضدعفونی کردن خانه می پرداخت و می گفت که آن ها ناقل بیماری هستند و اگر وسایل و ظروف را ضدعفونی نکند، بیماری تولید می شود. بالاخره همسرم در این رفتارهایش آنقدر زیاده روی کرده که خسته شدم.

 

او بخش قابل توجهی از حقوق ماهیانه اش را صرف خرید مواد شوینده و بهداشتی می کند. بنابراین برای رهایی از این وضعیت خسته کننده، تصمیم به جدایی گرفته ام؛ چون دیگر تحمل زندگی در آن خانه را ندارم.

 

قاضی پس از شنیدن اظهارات زن جوان از شوهرش در این باره توضیح خواست و مرد گفت: «همسرم قبل از ازدواج می دانست که من عاشق تمیزی هستم، اما حالامخالف من است و سر همین مسئله دائم با هم مشاجره و درگیری داریم. چندین بار هم مرا نزد روانپزشک برده، اما بی فایده بوده است؛ چون من به بهداشت و تمیزی اهمیت می دهم اما همسرم کارهای مرا وسواس می داند. هم اکنون نیز حاضر به جدایی هستم چون من هم تحمل ندارم با فردی که به بهداشت و تمیزی اهمیت نمی دهد، زندگی کنم.»

 

قاضی پس از شنیدن اظهارات زوج جوان، آخرین اظهارات شان را در پرونده شان ثبت کرد.