تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۰۹:۱۴:۴۳
کد مطلب : 109453

جدیدترین تصاویر از قهوه خانه مهدی هاشمی!

دو الی سه روز است که وارد قهوه‌خانه مهدی هاشمی در داستان شده‌ایم و فکر می‌کنم تا یک هفته آینده کارمان در این لوکیشن به پایان برسد و سپس به لوکیشن رستوران برویم

 مهدی هاشمی جدیدترین تصاویر از قهوه خانه مهدی هاشمی!

،تهیه‌کننده سریال نوروزی «زعفرانی» با بیان اینکه بیش از ۳۰ درصد از تصویربرداری این مجموعه‌ی طنز به پایان رسیده است، اعلام کرد: به تازگی وارد لوکیشن قهوه‌خانه در «زعفرانی» شده‌ایم و تا یک هفته آینده در همین جا مستقر هستیم.

 

ایرج محمدی گفت: دو الی سه روز است که وارد قهوه‌خانه مهدی هاشمی در داستان شده‌ایم و فکر می‌کنم تا یک هفته آینده کارمان در این لوکیشن به پایان برسد و سپس به لوکیشن رستوران برویم. تاکنون همه بازیگران این مجموعه نوروزی که برای پخش از شبکه دو سیما آماده پخش می‌شود، مقابل دوربین رفته‌اند و قرار است تا هفته آینده دو بازیگر دیگر به گروه اضافه شود.

 

وی گفت: هادی کاظمی، مهدی هاشمی ستاره اسکندری، شیدا خلیق به همراه علی و امید – دوقلوهای قصه – اکنون مقابل دوربین «زعفرانی» بازی دارند.

 

محمدی در پایان از روند تولید سریال «زعفرانی» اظهار رضایت کرد و گفت: با وجود سرمای هوا و شرایط نسبتا دشوار کار، خدا را شکر کارها خوب پیش می‌رود. فقط از روز گذشته که هوا خیلی سرد شده است به خاطر یکسری صحنه‌های خارجی‌مان مجبور شدیم چندین ساعت از کار عقب بمانیم و وقت را از دست بدهیم، اما در هر صورت همیشه در پروژه‌های مناسبی سکانس‌های رزرو داریم تا اگر ناخودآگاه هوا بد شد از آ‌ن‌ها استفاده کنیم.