تاریخ انتشار خبر: ۸ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۳:۳۶
کد مطلب : 47581

جدید ترین اظهارات رئیس سازمان لیگ درباره پرونده فساد در فوتبال+فیلم

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ گفت: بحث کارتهای معافیت و پیگیری آن بر عهده نیروی انتظامی است و باید منتظر بمانیم تا نتایج آن اعلام شود؛به اعتقاد من تلاش هایی که در این زمینه صورت گرفته است قابل تحسین است و در این پرونده اگه کسی تخلفی هم کرده است باید با آنها برخورد شود.

 
 
 

 

جدید ترین اظهارات رئیس سازمان لیگ درباره پرونده فساد در فوتبال+فیلم

 

به گزارش عصر آبادان، مهدی تاج رئیس سازمان لیگ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی  راه دانا،در خصوص آخرین نتایج از پرونده فساد در فوتبال اظهار داشت: به نظر من همه باید حمایت کنیم تا ریشه فساد در ورزش به خصوص فوتبال خشک شود.

وی درباره ورود کارتهای معافیت به پرونده فساد در فوتبال گفت: بحث کارتهای معافیت و پیگیری آن بر عهده نیروی انتظامی است و باید منتظر بمانیم تا نتایج آن اعلام شود؛به اعتقاد من تلاش هایی که در این زمینه صورت گرفته است قابل تحسین است و در این پرونده اگه کسی تخلفی هم کرده است باید با آنها برخورد شود.

تاج در پایان درباره اینکه آیا اعضای کمیسیون اصل نود با سازمان لیگ هم جلسه داشته اند یا خیر افزود:خیر،اعضای کمیسون اصل نود شاید با فدراسیون فوتبال جلسه برگزار کرده باشند ولی با سازمان لیگ تا هیچ جلسه ای برگزار نکرده اند.

انتهای پیام/م

کلید واژه