تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۶:۴۷
کد مطلب : 23755
بسته خبری :

جدی ترین گزینه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان/دیدوبازدیدهای نوروزی اصلاح طلبان پس از سال ها/فتح الله زاده و قلعه نویی به زیارتگاه شلمچه رفتند

پایگاه خبری رهیاب هر هفته با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که این هفته پنجمین بسته ویژه خبری رهیاب منتشر شده است

مخاطبین محترم می توانند این خبرها را در زیر بخوانند:

38525_635322848051979000_s

در حالی که این روزها خبرهای زیادی از تحولات مدیریتی در استان خوزستان به گوش می رسد شنیده شده سلیمانی فر که از بازنشستگان فرهنگی است ا مهمترین گزینه جانشینی سپهر به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان است گفته می شود نمایندگان مجلس گزینه دیگری برای این اداره کل مدنظر داشته اند.

*نوروز ۹۳ برای اصلاح طلبان بسیار متفاوت از سال های گذشته بود به نحوی که در شهرهای مختلف استان اقدام به برگزاری همایش و دیدوبازدید های نوروزی کردند البته در این دورهم نشستن ها همکاری و استفاده از ظرفیت دستگاه هایی که در راس آن مدیران اصلاحات قرار داشتند بی تاثیر نبوده است.

*نسرین ستوده از فعالان فتنه ۸۸و جریان فمینیسم در ایران طی سفری به خوزستان اقدام به حاشیه سازی های در رسانه های معاند کرد که این پایگاه خبری قبلا به پوشش این موضوع پرداخته بود می شود میزبان این متهم امنیتی شخصی به نام رشنو از ملی مذهبی های مقیم شهرستان اندیمشک بوده است.

*مکان نماز جمعه بخش مرکزی دزفول این روزها خبر روز این منطقه است در حالی که تا هفته گذشته نماز جمعه این بخش در مسجد جامع شهر امام(ره) برگزار می شد به صورت غیرمنتظره مکان برگزاری نمازجمعه تغییر کرد گفته می شود اختلاف نظر بین هیئت امنای مسجد جامع و ستاد برگزاری نمازجمعه موجب این اتفاق شده است. گفتنی است شهر امام مانند برخی شهرهای کوچک استان فاقد مصلی نماز جمعه می باشد.

*این روزها حرکت کشتی تفریحی رانیا در آبادان حاشیه ساز شده است گفته می شود برخی اعتراضات نسبت به اقدامات ناهنجار در حین حرکت کشتی در آب های اروند صورت گرفته است و مسئولیت آن نیز بر عهده شهرداری آبادان گذاشته شده بود که این سازمان در روزهای اخیرهرگونه مسئولیت نسبت به این کشتی تفریحی را تکذیب کرد.

*طی روزهای گذشته شاهد راه اندازی پایگاه های خبری متعددی در استان خوزستان بوده ایم به نظر می رسد برخی از جریان های سیاسی تا پیش از فرارسیدن موعد تبلیغات مجلس شورای اسلامی به دنبال ظرفیت سازی انتخاباتی هستند که البته این امر نفس فعالیت رسانه ای سالم را مورد هدف قرار خواهد داد.

*علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل و امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال عصر پنجشنبه در مزار شهدای شلمچه حضور یافتند و از مزار شهدا بازدید کردندکریم بوستانی، مربی استقلال نیز همراه فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی در شلمچه حضور یافت.کاروان تیم استقلال برای برگزاری دیدار هفته بیست‌ونهم خود در لیگ‌برتر مقابل فولاد که یکشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد در هتل پارس اهواز اقامت دارد.

*با توجه به برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا و حضور تیم های خارجی در اهواز برخی جریانات معاند به همراه سعودی ها تلاش داشتند از فرصت حضور تیم الفتح عربستان در اهواز بهره برداری سیاسی داشته باشند به همین دلیل با انتشار تصاویری در شبکه های مختلف اجتماعی به تحریک هواداران فوتبال در اهواز پرداختند که با بی توجهی تماشاگران تیم فولاد خوزستان تلاش آن ها ناکام ماند

  1. مرتضی می‌گه:

    ایشان اقای نعمت ا.. سلیمانی فر و از بازنشستگان نظامی میباشنئد که کتابهایی در زمینه دفاع مقدس نوشته اندواصالتا اهل ابادان میباشد.