تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۷:۰۵:۲۱
کد مطلب : 64685
امام جمعه آبادان:

جریان فتنه ۸ ماه به کشور صدمه زد / نقد کنید اما تخریب نه

امام جمعه آبادان گفت: هشت ماه کشور از جریان فتنه صدمه دید و اگر همدلی وجود داشت این اتفاقات رخ نمی‌داد.

 

به گزارش  عصر آبادان، حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور ظهر امروز در آئین بهره‌برداری از ۲۰ خودروی عمومی شهرداری آبادان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد مسعود نبی اکرم(ص) اظهار کرد: امیدوارم برکت خدمات مسئولان بر مردم جاری باشد.

وی ادامه داد: اخلاق پیامبر اسلام باید به عنوان نقشه راه سرلوحه کار و امور ما و مسئولان قرار گیرد.
امام جمعه آبادان تصریح کرد: داشتن قرآن کریم در دست، تنها به منزله اصلاح در رفتار نیست بلکه تا وقتی که اراده و تصمیم نباشد انسان دائم درجا می‌زند.

ابراهیمی‌پور تاکید کرد: نگاه وحدت یک نگاه درون‌گرایی در کشور است، نگاه احزاب و گروه‌های سیاسی به یکدیگر باید نگاه وحدت‌آمیزی باشد.

نماینده ولی فقیه در آبادان افزود: وحدت مسئولان و نهادهای مختلف در شهر، اگر با پیشرفتی همراه شود نشان از همدلی است و اگر دچار عقب افتادگی شده باشد، در اثر وجود اختلافات است و این آفت بزرگی است.

امام جمعه آبادان عنوان کرد: به جای اینکه انرژی‌ها صرف پیشرفت شود، در صورت نبود وحدت صرف تخریب و جوابگویی به یکدیگر می‌شود و این یک خیانت آشکار و بزرگ است که انسان به اختلافات دامن بزند و جامعه امروز توان و کشش به دامن زدن به اختلافات را ندارد.

وی اظهار کرد: هشت ماه کشور از جریان فتنه صدمه دید و اگر همدلی وجود داشت این اتفاقات رخ نمی‌داد، نقد کردن خوب است اما تخریب نکنید، ما باید اتحاد و همدلی را سرلوحه کار خود کنیم.

ابراهیمی‌پور در پایان خاطر نشان کرد: برخی مخالف پیشرفت‌ها هستند و در حال تفرقه‌افکنی در شورا و شهرداری هستند و باید این موضوع را بدانیم که اتحاد و انسجام باعث خنثی کردن تمام فتنه‌ها خواهد بود.

منبع: فارس

  1. بسیجی میگه می‌گه:

    خداوند حاج آقاابراهیمی را حفظ وروز به روز بر توفیقاتش بیفزاید

  2. حبیب الله می‌گه:

    و جریان انحرافی ۸ سال!