تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۷:۵۱:۳۲
کد مطلب : 65138

جریمه جاسم کرار مشخص شد

دردسرهای جاسم کرار برای باشگاه استقلال تمامی ندارد و با اینکه آبی پوشان باید در این روزها با تمام تمرکز تمرین کنند اما اتفاقاتی رخ می دهد که چندان جالب نیست.

 در غیاب بهرام افشارزاده که به آمریکا سفر کرده است، ‌نشست هیأت مدیره استقلال برگزار شد. این جلسه با توجه به حاشیه‌ها و اتفاقات اخیر این تیم از اهمیت زیادی برخوردار بود. اولین موضوعی که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت، جاسم کرار بود.
خبرآنلاین نوشت: بازیکنی که در ادامه حاشیه‌سازی‌هایش حاضر به رفتن به کیش نشد و با تحریم اردوی تیمش، مسئولان استقلال را تهدید به جدایی کرد. یکی از اعضای هیأت مدیره استقلال با انتقاد تند از رفتارهای این بازیکن خطاب به سایرین گفت: «بی‌انضباطی‌های کرار تمام‌شدنی نیست و باید با او برخورد شود. اگر جلوی این کارها گرفته نشود، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.»

عضو دیگر هیأت مدیره آبی‌پوشان با تأیید این حرف‌ها ادامه داد: «نباید به صرف اینکه بازیکن خوب و تأثیرگذاری است، هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد. کرار بیشتر از همه پول گرفته اما بیشتر از همه حاشیه درست کرده است. بعد از بیان این صحبت‌ها، رئیس هیأت مدیره استقلال درخواست صورتحساب مالی این بازیکن را کرد.»

صورتحساب کرار حکایت از این داشت که او تا حالا بیش از ۵۰ درصد قراردادش را دریافت کرده است. وقتی یکی از اعضای هیأت مدیره این سؤال را پرسید که چقدر از قرارداد کرار باقی مانده؟ پاسخ شنید: «فقط ۳۰ درصد باقی مانده است. البته به جز جریمه روزانه‌اش. کرار یک بار به دلیل بی‌انضباطی ۱۰درصد از قراردادش کسر شد و بار دوم به واسطه ناکامی‌های استقلال در لیگ برتر و حذف از جام حذفی همه اعضای تیم از جمله کرار ۱۰ درصد جریمه شدند.»

او بعد ادامه داد: «طبق قانون هر بازیکنی که بدون اجازه در تمرینات غیبت کند، بابت هر جلسه ۵ میلیون تومان جریمه می‌شود.»

بعد از این حرف‌ها با وکیل کرار تماس گرفته شد و از او خواستند امروز(دوشنبه) به همراه کرار در باشگاه استقلال حاضر شود تا پیرامون اتفاقات اخیر پاسخگو باشد. جالب اینکه عدم حضور این بازیکن با جریمه شدیدتری همراه ‌شود. این نشست در نهایت با بحث خصوصی‌سازی به پایان رسید. مدیران استقلال در تلاش هستند هر چه سریع‌تر مدارک لازم را در اختیار سازمان خصوصی‌سازی قرار دهند تا چنین دغدغه ای از روی سر باشگاه استقلال برداشته شود.