تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۸:۴۰
کد مطلب : 66679

جزئیاتی از حواشی مجلس

نماینده مردم قصر شیرین، گیلانغرب و سرپلذهاب گفت: مطهری باید چهارچوب ها را در مجلس رعایت می کرد و ما به همین دلیل رفتیم و او را آرام کردیم.

جزئیاتی از حواشی مجلس

به نقل از مرصاد، فتح الله حسینی در رابطه با اتفاقات امروز صبح در مجلس تصریح کرد: وقوع برخی حاشیه ها در مجلس طبیعی است و معمولا ما شاهد این چنین مسائل در صحن مجلس هستیم.

وی افزود: آقای مطهری بحثی داشت و مقداری تنش در سطح مجلس به وجود آورد، اگرچه این نماینده می بایست چهارچوب ها را رعایت می کرد.
حسینی با اشاره به تذکری که به علی مطهری داد؛ تاکید کرد: بنده چون دیدم مجلس به سمتی می رفت که ممکن بود تنش در آن به وجود بیاید رفتم و تذکری را به ایشان دادم.
نماینده مردم قصرشیرین,گیلانغرب,سرپل ذهاب گفت: هیچ درگیری فیزیکی رخ نداده است اما آقای مطهری حرکتی انجام داد که باید شان نظام را رعایت می کرد.
حسینی اظهار داشت: مطهری به دلیل فشار زیادی که بر روی او آمده بود بی اختیار و پر استرس در حال صحبت در صحن علنی مجلس بود به همین دلیل ما رفتیم و او را آرام کردیم و هدفمان هم فقط آرام کردن او بود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار مرصاد که رسانه ها اخبار تنش فیزیکی بین شما و آقای مطهری را منتشر کرده اند تاکید کرد: این اتفاقات طبیعی است و معمولا چنین چیزهایی در مجلس رخ می‌دهد.

حسینی در پایان تاکید کرد: آن چیزی که برای ما اهمیت دارد امنیت نظام است چرا که هیچ ایرانی ای حاضر نیست در هر پست و مقامی هم که باشد از نظام و امنیت آن عبور کند و مطمئنا عبور کردن از نظام نیز چه به وسیله مسئولین و چه به وسیله نمایندگان مردود است.

انتهای پیام/