تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۵:۰۸
کد مطلب : 126446

جزئیات تصادف مرگبار در آزادگان +تصاویر

تصادف شدید پیکان‌وانت با تریلی و سواری در بزرگراه آزادگان یک کشته برجا گذاشت.

تصادف شدید پیکان‌وانت با تریلی و سواری در بزرگراه آزادگان یک کشته برجا گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۵۹ با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران حدود ساعت ۶ صبح امروز، خود را به بزرگراه آزادگان، حوالی بلوار الغدیر رساندند.

حجت قاسمی، افسر آماده منطقه چهار عملیات سازمان آتش نشانی تهران در خصوص این حادثه گفت: پیکان وانت  در حال حرکت در مسیر تندرو شمال به جنوب بزرگراه بود که ناگهان از مسیر خود منحرف شده و با تریلی تصادف کرد و واژگون شد.

او گفت: بنا بر اظهار شاهدان، راننده ۳۰ ساله خودرو وانت پس از خارج شدن از خودرو، در حال حرکت به سمت حاشیه بزرگراه بود که یک خودرو سواری با وی برخورد و او را به سختی مجروح کرد.

این افسر آماده آتش نشانی گفت: آتش نشانان به محض حضور درمحل حادثه به سرعت به ایمن کردن صحنه تصادف پرداخته و راننده مصدوم را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند که متأسفانه مشخص شد راننده جوان براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده بود.

قاسمی در پایان گفت: نیروهای عملیاتی پس از انتقال خودروها به حاشیه امن بزرگراه و تحویل محل حادثه به کارشناسان پلیس راهور برای بررسی علت وقوع این حادثه مرگبار، به مأموریت خود پایان دادند.