تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۰۹:۰۲:۲۰
کد مطلب : 123681
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد:

جزئیات دستگیری ۲ تروریست پاکستانی/ فعالیت تروریست‌ها با “حمایت مالی” آل‌سعود+ تصاویر و جزئیات جدید

روابط‌عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در تشریح جزئیات دستگیری تروریست‌های پاکستانی توسط اطلاعات سپاه اعلام کرد که این تروریست‌ها با حمایت مالی آل‌سعود و سازمان‌های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای معاند نظام فعالیت می‌کردند.

جزئیات دستگیری ۲ تروریست پاکستانی/ فعالیت تروریست‌ها با "حمایت مالی" آل‌سعود+ تصاویر و جزئیات جدید

روابط‌ عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در تشریح آخرین جزئیات دستگیری ۲ تبعه پاکستانی توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد که رزمندگان سخت‌کوش این قرارگاه موفق شدند اعضای یک تیم تروریستی خرابکار را که وارد خاک کشور شده بودند، زنده دستگیر کنند.

این افراد با استفاده از حمایت‌های مالی آل‌سعود و سازمان‌های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای معاند نظام(همسایه)، پس از ورود به کشور در چنگال قانون افتادند و نقشه‌های شوم آن‌ها نقش بر آب شد.

قرارگاه قدس سپاه پاسداران به جهت آگاهی عموم مردم، تنها بخشی از سلاح‌ها و تجهیزات ساخت بمب این افراد را منتشر کرد که در ادامه تصاویر آن‌ها را مشاهده می‌کنید:

 

در این خصوص کانال خبر سری نیز جزئیات بیشتری از این عملیات را منتشر کرد که در ادامه به آن می پردازیم.

جزئیاتی از دستگیری تروریست های پاکستانی در سراوان و نقش آل سعود در حمایت از آنها
بر اساس اخبار رسیده، دستگیری دو تروریست پاکستانی الاصل در سیستان و بلوچستان، نقش پادشاهی سعودی در اقدامات خرابکارانه منطقه را آشکارتر ساخته است.
 بر اساس این خبر، هدف اصلی تروریست ها از برنامه ریزی برای ترورهای کور، ایجاد فضای تقابل و بدبینی میان شیعیان و اهل تسنن منطقه و فراهم شدن زمینه برای اقدامات بعدی عنوان شده است.
جزئیات این دستگیری حاکی از پشتیبانی برخط سرویس های اطلاعاتی وهابی منطقه از تروریست هاست. راهکارهای پیچیده ای برای رسیدن پشتیبانی مالی و تسلیحاتی عربستان برای تسهیل در انجام عملیات های تروریستی نیز در این حادثه روشن شده است.
منابع آگاهی نیز از جزئیات نقشه ای برای ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی در اعیاد و مراسمات مذهبی پیش رو در پی این اقدام  خبر داده اند.
از این افراد مسلح در هنگام دستگیری توسط رزمندگان قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در منطقه جالق سراوان، مقادیر زیادی مواد منفجره، بمب های پدالی و وسایل ارتباطی مدرن برای استفاده در تجمعات مردمی کشف شده است.

انتهای پیام/