تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۹:۲۳:۲۰
کد مطلب : 87559

جزئیات شلوغی‌های شب گذشته ایرانشهر

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر گفت: شلوغی های امشب شهرستان ایرانشهر برخورد احساسی مردم در پی واژگونی یک دستگاه خودروی سوخت قاچاق بود که با تدبیر معتمدین و ریش سفیدان کنترل شد.

 نبی بخش داودی معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر، از محل وقوع این حادثه اظهار داشت: به گفته مردم، ماموران امشب در محور ایرانشهر به بمپور محدوده نیروگاه گازی یک دستگاه خودروی تویوتا حامل سوخت قاچاق را تعقیب کردند که در این عملیات خودرو واژگون شد، که بررسی این موضوع در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: بر اثر واژگونی این خودرو راننده آن در دم کشته می شود که این صحنه احساس برخی از مردم را برانگیخت و آنان دست به تجمع زدند.

فرماندار ایرانشهر گفت: در این تجمع یک ساعته برخی از افراد سودجو با تحریک احساسات مردم زمینه ساز وقوع حوادثی تلخ شدند، حوادثی که منجر به آسیب زدن به دو دستگاه ماشین آلات شهرداری محمدان در پی اعتراض مردمی شد.

وی تاکید کرد: اکنون با هوشیاری ماموران، مسئولان، شورای تامین و به ویژه همدلی و همراهی معتمدان و ریش سفیدان محلی شلوغی های امشب ایرانشهر کنترل و اکنون تردد به صورت عادی در منطقه در حال جریان است.

داودی تاکید کرد: هماهنگی لازم با مقام قضائی به ویژه دادستانی برای شناسائی عاملان این حادثه صورت گرفته و تیم های امنیتی و انتظامی در حال بررسی موضوع هستند و پس از تکمیل بررسی ها نتایج در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر عاملان اتفاق امشب ایرانشهر شناسائی شوند.

منبع: مهر