تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۱۳:۵۴
کد مطلب : 88575
توسط پزشکی قانونی؛

جزئیات ماجرای نبش قبر دخترکبودرآهنگی

پدری که دخترش را به دلیل ارتباط با افراد ناشناس در خواب به قتل رسانده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، پدری که دخترش را به دلیل ارتباط با افراد ناشناس در خواب به قتل رسانده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

 

بنا بر گزارش مردمی،در ۲۴ فروردین ماه امسال، خانمی به نام “مرجان” که به طرز مشکوکی در منزل فوت نموده بود توسط خانواده اش بدون اطلاع به مرکز پزشکی و واحدهای مربوطه کفن و دفن شده بود.

 

در این خصوص ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان کبودرآهنگ،مراتب را طی شرحی به دادستان دادسرا اعلام و در تحقیقات تخصصی از فرد غسل دهنده مشخص شد، متوفی دارای کبودی هایی در گردن و زیر گلو بوده است.

 

با احتمال وقوع جنایت (قتل) مراتب با نظر دادستان دادسرای شهرستان، نبش قبر، جسد به پزشکی قانونی انتقال و بر اساس نظریه دریافتی بر اثر خفگی و انسداد مجاری تنفسی به قتل رسیده که با احضار والدین مقتول، پدر متوفی،به قتل دخترش اعتراف کرد.

 

وی در تحقیقات تکمیلی بیان داشت: با توجه به اینکه دخترم مطلقه بود و با افراد ناشناس در ارتباط و مراوده بود به جهت حفظ حرمت خانوادگی زمانیکه او در خواب بود با مسدود کردن دهان و بینی اش،او را خفه کرده و فردای آن شب با اعلام فوت طبیعی،جسد او را دفن کردیم، سرهنگ رضا زارعی رئیس پلیس آگاهی استان همدان درباره این خبرگفت: متهم به همراه پرونده به دادسرا معرفی گردید.