تاریخ انتشار خبر: ۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۵:۵۳
کد مطلب : 75046
واکنش مسئولین اندیکا به وضعیت جزیره سد شهید عباسپور:

جزیره سد شهید عباسپور بخشی از خاک جمهوری اسلامی است/این جزیره مربوط به از ما بهتران است

عصر آبادان :جزیره پشت سد مربوط به خارج از کشور نیست و جزئی از خاک جمهوری اسلامی است و بسیاری از رفت و آمدهای امروز در این منطقه شایسته نیست.

به گزارش عصر آبادان به نقل ازاندیکانیوز،امام جمعه شهرستان اندیکا در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن گلایه از وضعیت رفت و آمد در جزیره پشت سد شهید عباسپور اظهار داشت:جزیره پشت سد مربوط به خارج از کشور نیست و جزئی از خاک جمهوری اسلامی است و بسیاری از رفت و آمدهای امروز در این منطقه شایسته نیست.

وی در ادامه افزود:رفت و آمد زنان با لباس های نامناسب در این جزیره به هیچوجه زیبنده نیست و مسئولین این مجموعه باید برای این وضعیت تدابیری بیاندیشند.

فرماندار شهرستان اندیکا نیز در واکنش به وضعیت رفت و آمد در جزیره پشت سد شهید عباسپور اظهار داشت:درست است که این جزیره،مربوط به از ما بهتران است ولی باید مسئولین آن برای حضور مسافران شهرستانی به این منطقه،مقررات لازم را گوشزد کنند و از رفتارهای خلاف عرف به شدت پرهیز شود.

گفتنی است جزیره پشت سد شهید عباسپور،یکی از زیباترین مناطق گردشگری استان خوزستان میباشد که توسط شرکت ساب(سازمان آب و برق خوزستان) مدیریت میشود و هزینه اسکان برای هر شب در هر یک از این ویلاهای آن به چند صد هزار تومان می رسد.