تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۸:۳۵
کد مطلب : 98393

«جزیره شادمانی» آبادان در دست احداث است

پروژه گردشگری “جزیره شادمانی” با ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی استانداری و با تزریق ۲۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه در منطقه بلوار ساحلی بهمنشیر در جزیره شادمانی آبادان در حال احداث است.

پروژه جزیره شادمانی یکی از شش طرح بزرگ استانداری خوزستان در حوزه گردشگری استان است.

جزیره شادمانی آبادان قرار است در کنار پروژه‌های گردشگری اهواز، شوشتر، بهبهان و شادگان پذیرای خیل عظیمی از گردشگران و توریست‌هایی باشند که خوزستان را برای تفریح و دید و بازدید انتخاب خواهند کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در این خصوص گفت: خوشبختانه ۶۰ درصد لایروبی بهمنشیر در سمت این جزیره انجام شده است. برج‌های نوری هم در محل دپو شده و پیمانکار این موضوع قرار است شروع به کار کند.

عزیزالله شهبازی از انجام عملیات نی‌زدایی در محدوده کار خبر داد و بیان کرد: عملیات احداث رینگ دور جزیره کاملا انجام شده است. امیدوارم با انجام روکاری این رینگ که بر مبنای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری است بتوانیم در ادامه ۵۰ درصد کار را در سال جاری به اتمام برسانیم.

وی افزود: رینگ پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و میدان اسب‌سواری، فرهنگسرا و سینما و همچنین امکانات ورزش و تفریحی از مواردی است که در طرح فنی پروژه گنجانده شده است.

معاون استاندار خاطرنشان کرد: تمام سعی بر این است که این پروژه در دوره زمانی سه ساله به سرانجام برسد و این مکان را به یکی از قطب‌های گردشگری استان خوزستان تبدیل کنیم.

مرجع / ایسنا