تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۰:۰۱
کد مطلب : 54875

جزییات سه تصادف در خراسان شمالی +تصاویر

صبح امروز وقوع سه فقره تصادف در محور بجنورد به مانه و سملقان در خراسان شمالی باعث کشته شدن ۱۰ نفر و زخمی شدن ۷۲ نفر شد.

 مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: صبح امروز سه فقره تصادف شامل برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون و واژگونی دو دستگاه اتوبوس و مینی بوس به وقوع پیوست که متاسفانه تلفات جانی زیادی در بر داشت.
وی اظهارکرد: آمار کشته شدگان این تصادفات تاکنون ۱۰ نفر اعلام شده و ۷۲ نفر نیز مصدوم به بیمارستان امام علی (ع) بجنورد انتقال داده شده اند .
وی گفت: در حال حاضر امدادرسانی به مصدومان این حادثه در این بیمارستان در حال انجام است اما با توجه به گزارش های اعلام  شده وضعیت عمومی مصدومان مطلوب است.
لازم به ذکر است ،حسن شکوری نسب ، مدیرعامل هلال احمر خراسان شمالی نیز گفت : در اعلام اولیه این تصادف ها که برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون و واژگونی دو دستگاه مینی بوس و اتوبوس گزارش شد ۹ نفر کشته و ۴۷نفر زخمی شدند که متاسفانه یک نفر به آمارتلفات این تصادفات اضافه شد.
شکوری نسب اظهارکرد: صبح امروز در پیچ روستای بدرانلو بجنورد یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که متاسفانه در این حادثه ۷نفر در سر صحنه فوت کردند و ۱۸ نفر نیز مصدوم شدند.
وی گفت: در حادثه ای دیگر یک دستگاه اتوبوس در محور آشخانه –چمن بید واژگون شد که متاسفانه در این حادثه نیز ۲ نفر در سر صحنه فوت، ۷نفر درمان سرپایی و ۱۷نفر دیگر از سرنشینان به بیمارستان‌ها منتقل شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی افزود: در تصادف دیگر که صبح امروز در دو راهی گرمه و جاجرم اتفاق افتاد یک دستگاه مینی بوس واژگون شد و در این حادثه نیز یک نفر کشته و ۱۱نفر نیزمصدوم شدند.
سرهنگ حسین زاده سرپرست پلیس راه خراسان شمالی نیز علت برخورد کامیون با اتوبوس را خواب آلودگی راننده کامیون و انحراف به چپ عنوان کرد.
وی همچنین در خصوص واژگونی دو دستگاه مینی بوس و اتوبوس در این محور نیز گفت علت این حوادث لغزندگی سطح جاده و قیرپاشی جاده است.

منبع: اترک نیوز

  1. حسنی می‌گه:

    این دست آورد بزرگ را به آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی تبریک می گوئیم. آقایان نماینده باز هم از استیضاح تفره میروند؟