تاریخ انتشار خبر: ۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۶:۳۰:۰۴
کد مطلب : 81442

جزییات و زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان کلاس اولی

معاون آموزش ابتدایی شهر تهران گفت:‌ فعالیت پایگاه‌‌های سنجش سلامت از ۱۷ خرداد آغاز می‌شود. دانش‌آموزان کلاس اولی برای ثبت‌نام قطعی در مدارس باید به پایگاه‌های سنجش سلامت مراجعه و شناسنامه سلامت را تکمیل کنند.

فریبرز حمیدی در رابطه با ثبت نام دانش‌آموزان ابتدایی اظهار داشت:‌دانش آموزان کلاس اولی برای ثبت نام در مدارس باید به پایگاه‌های سنجش سلامت مراجعه کنند و پیش‌ثبت نام این دانش‌آموزان از اول خرداد آغاز می‌شود و والدین از تاریخ اول خرداد می‌توانند با مراجعه به مدارس اقدام به پیش ثبت‌نام کنند.

وی افزود:‌پایگاه‌های سنجش سلامت از تاریخ ۱۷ خرداد فعالیت خود را آغاز می‌کنند و فعالیت آنها تا پایان مرداد ادامه دارد. والدین پس از تکمیل شناسنامه سلامت توسط پایگاه‌‌های سلامت می‌توانند برای ثبت نام قطعی به مدارس مراجعه کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران بیان کرد: سال تحصیلی مدارس ابتدایی تا پایان خرداد ادامه دارد و معلمان باید از فرصت طلایی خرداد برای تدوین برنامه‌‌های سال تحصیلی آینده استفاده کنند.ارزشیابی کیفی و توصیفی پایه ششم ابتدایی به صورت هماهنگ منطقه‌ای است که از سوم تا ۱۲ خرداد برگزار می‌شودهمچنین نمرات دانش‌آموزان پایه اول تا پنجم براساس ارزشیابی مستمر معلم و تکمیل پوشه کار ثبت می‌شود.

حمیدی با اشاره به اینکه ارزشیابی دانش آموزان پایه ششم نیز به صورت ارزشیابی از آموخته‌‌ها و توصیف رفتار دانش‌آموزان است، ادامه داد: از نیمه خرداد تا آخر خرداد نیز معلمان اقدام به تدوین برنامه‌های سال تحصیلی آینده خواهند کرد.
منبع: تسنیم