تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۴:۲۰:۵۲
کد مطلب : 26143

گستاخی دوباره یک سایت محلی در باره ی نهادهای انقلابی /این بار به بیت مقام معظم رهبری

یک سایت محلی که عرصه رسانه را از دست داده ، برای جذب مخاطب خط قرمزها را هم زیرپا گذاشته است.

به گزارش عصر آبادان بعد از اینکه حضور رسانه های قدرتمند در فضای مجازی آبادان باعث شد سایت های پر طمطراق وبه معنای واقعی و ظاهری “زرد” ،عرصه را از دست بدهند، رفتار امروز گردانندگان آن قابل پیش بینی بود.

جسارت1

 

آنها برای اینکه سوزش ناشی از دست رفتن زودهنگام یکه تازی شان در فضای رسانه های مجازی را جبران کنند و به این دلیل که هیچ قید و بندی در اخلاقیات رسانه ای نداشتند ، دست به هر کاری زدند تا موقعیت بر باد رفته شان را برگردانند.

از نمونه های این جزرنی ها توهین به مردم ایران بود که فردی از قماش سایت شان با درج نظری موهن، مردم ایران را دروغگو و ریاکار و … خواند و مدیر آن را تایید و به دید همگان می گذارد.

جسارت2

اما اخیراً نیز در یکی از مطالبی که با عنوان واگذاری نیروگاه آبادان در این سایت منتشر یافت ، دیده شد که در یکی از نظرات ، شرکت خاصی که نیروگاه را خریداری کرده به دروغ به بیت مقام معظم رهبری منسوب می کند و متاسفانه مدیر این سایت ، نظر را منتشر می کند.

این در حالی رخ می دهد که گردانندگان این سایت خود را مدعی آزاداندیشی و اصلاح طلبی می دانند اما به راحتی و به دروغ به ساحت همه به خصوص مسئولان رده  بالای نظام جسارت می کنند و از خطوط قرمزی که قانون تعیین کرده ، با گستاخی تمام می گذرند.

جالب اینجاست وقتی در ازای این اقدامات غیرقانونی با سد سخت قانون برخورد می کنند اشک تمساح می ریزند و از رعایت حقوق دیگران و حق آزادی بیان و امثالهم دم می زنند.

  1. محسن می‌گه:

    از مسئولان میخام باهاشون برخورد کنن تا دیگه اینجور گستاخی ها ادامه پیدا نکنه