تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۲۳:۱۱:۲۱
کد مطلب : 113319

جسد تکه تکه شده یک زن در فریزر

زن امریکایی قطعات بدن انسانی را در طبقه دوم فریزر دست دومی که خریده بود، کشف کرد.

 زن امریکایی که فریزری را به ارزش ۳۰ دلار از همسایه اش خریده بود با باز کردن طبقه دوم فریزر شوکه شد چراکه با قطعات بدن یک انسان در آن مواجه شد. فروشنده به این زن گفته بود که در فریزر را نباید باز کرد چون کلیسای محلی از آن به عنوان کپسول زمان « نهانگاه یا مخزنیست که در آن چیزهایی قرار داده می‌شود تا بعد از زمان معین یا گاهی نامعین آنها را باز کرده و بیرون آورند» استفاده می کردند. خریدار این فریزر که ساکن کارولیناست معتقد این جسد متعلق به مادر فروشنده است که از دسامبر ناپدید شده است.

به گزارش رکنا، فروشنده پس از فروش فریزر از شهر خارج شده است. خریدار به مدت ۳ هفته در انتظار به سر می برده که شخصی از سوی کلیسا برای بردن محتویات فریزر اقدام کند، اما بالاخره با عدم مراجعه هیچ فردی فریزر را باز می کند که با جنازه تکه تکه شده ای روبرو می شود که فورا با اورژانس تماس می گیرد.

 طبق گزارش، فروشنده به خریدار گفته وی شهر را با هدف دیدار مادرش در یک خانه سالمندان در سمت غرب ویرجینیا ترک می کند. روز چهارشنبه بقایای این جسد توسط پزشکی قانونی کارولینای شمالی مورد آزمایش قرار گرفته و تحقیقات پلیس نیز آغاز شده است.