تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۹:۳۶
کد مطلب : 67261
اسفند ماه امسال

جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در آبادان برگزار می‌شود

جلسه شورای سیاست‌گذاری پنجاه و دومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان اروند با حضور مدیرعامل انجمن سینمای جوان در آبادان برگزار شد.

خبرگزاری فارس: جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در آبادان برگزار می‌شود

به گزارش عصر آبادان، پنجاه و دومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان اسفند ماه سال جاری به میزبانی شهرستان آبادان برگزار می‌شود.

در همین راستا جلسه هماهنگی و سیاست‌گذاری اعضای شورای این جشنواره عصر امروز در آبادان گرد هم آمدند و در خصوص چگونگی برگزاری این جشنواره با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با حضور در این جمع اظهار کرد: برگزاری این جشنواره نشان از همت بالای مدیران استان و شهرستان آبادان می‌دهد که توانستند با ایجاد فضایی مناسب این مهم را در آبادان برگزار کنند.

همایون قنواتی تصریح کرد: این جشنواره فرصتی است تا هنرمندان با شرکت در کارگاه‌های مختلف و تماشای فیلم‌های آن بتوانند از اطلاعات روز حوزه سینما استفاده ببرند و عموم مردم نیز می‌توانند از این فضای به وجود آمده بهره کامل ببرند.

همچنین مدیرعامل انجمن سینمای جوان ایران نیز در این نشست حضور پیدا کرد و پیرامون عملکرد و برگزاری این مراسم توسط سینمای جوان کشور توضیحاتی را ارائه داد.

حبیب ایل‌بیگی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی باید از فعالیت‌های نسل جوان حمایت کنند، چراکه برای رشد و شکوفایی منطقه به حمایت مدیران شهری نیاز است.

منبع: فارس