تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۰:۳۴:۱۰
کد مطلب : 65455
از بهنوش بختیاری تا خاله شادونه ؛

در جشن بزرگ نشاط اجتماعی آبادان چه هنرمندانی حضور دارند؟

همزمان با هفته وحدت و میلاد رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) جشن نشاط اجتماعی در منطقه آزاد اروند برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد اروند، در هفته وحدت و همزمان با میلاد رسول اکرم( (ص) و امام صادق (ع) جشن بزرگ نشاط اجتماعی با حضور هنرمندان برجسته کشور در منطقه آزاد اروند برگزار می شود.
در این جشن، هنرمندان حوزه های مختلف موسیقی، سینما و تلویزیون و همچنین گروه های تواشیح و سرودهای محلی حضور دارند .
گروه های مدیحه سرایی عترت، نورالهدی، مصباح الهدی، باقر العلوم در بخش برنامه های مذهبی و گروه کودک آبادان، گروه های اقوام مختلف در این برنامه نشاط اجتماعی به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
از شخصیتها و هنرمندان برجسته کشور نیز می توان به یوسف تیموری، سام درخشان، بهنوش بختیاری، مرجانه گلچین ،احمد پور مخبر، سید جواد هاشمی، مهران رجبی در بخش سینما و تلویزیون و امین حبیبی، حمید عسکری، محمد علیزاده، مهدی مدرس و حسین قوی فرد در بخش موسیقی و در بخش تئاتر های نمایشی به گروه های نمایشی مجیک، پاشا و خاله شادونه اشاره کرد.
این برنامه به مدت ۶ روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی سازمان منطقه آزاد اروند از ساعت ۳۰/۱۹ الی ۲۲ از تاریخ ۱۵ الی ۲۰ دی ماه برگزار می شود
شایان ذکر است که همزمان با اجرای برنامه جشن نشاط اجتماعی، نمایشگاهی اقوام ایرانی  نیز در حال برگزاری می باشد که ساعت کار آن از  ۱۸ الی ۲۳ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی منطقه آزاد اروند می باشد
  1. شعبون برادر رمضون می‌گه:

    خوب بود مدیریت محترم سایت به بهانه میلاد ختمی مرتبت با یک جریان حاشیه دار همراه نشود . دیشب خاله شادونه را از طریق سیما مشاهده کردیم و به غربت رسول خدا بی بردیم که در شب میلادش چگونه این خانم بر روی سن بالا و بایین میبرید و یا چگونه به دلیل دیر رسیدن مطربان به مراسم کنداکتور بخش مستقیم سیمای ابادان در اختیار یک فرد حاشیه دار اخراجی از سوی یکی از نهادها گذاشته شده بود و چگونه یک خواننده عروسی ۳ اهنگ بدون مجوز خود را به راحتی خواند و از تلویزیون بخش گردید.