تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۳:۳۵
کد مطلب : 50261

جشن عروسی یک شهید حزب‌الله +تصاویر

همزمان با عید سعید غدیر خم و ولایت امام اول شیعیان پیکر یکی از شهدای حزب الله لبنان از چنگال تروریست‌های تکفیری خارج شد.

خانواده یکی از شهدای حزب‌الله و مقاومت اسلامی لبنان امروز در بعلبک با تزئین و گل آرایی منزل خود آماده تشییع پیکر شهید «علی رشید حسن النمر» فرزند جوان خود شده‌اند.پیکر شهید علی رشید روز گذشته و همزمان با عید سعید غدیر خم عید امامت و ولایت پس از سه ماه از چنگال تروریست‌های تکفیری خارج شد و خانواده این شهید حجله دامادی این شهید را آماده کرده‌اند تا طی یک مراسم باشکوه مراسم تشییع وی را برگزار کنند.

این شهید والامقام در درگیری شدیدی رزمندگان حزب‌الله با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید و تروریست‌ها پیکر این شهید را با خود برده بودند.

خانواده شهید النمر پس از شنیدن خبر پس گرفتن پیکر فرزند خود با آذین بندی محله و گل‌آرایی منزل و خودرو از وی استقبال کردند که گویا عروسی این شهید مجاهد است.

براساس اعلام منابع رسمی، کاروان تشییع پیکر این شهید ساعت ۱۵ (به وقت لبنان) از مقابل حسینیه امام خمینی (ره) در شهر بعلبک حرکت کرده و پس از عبور مقابل منزلش در گلزار شهدای بعلبک در جوار سایر شهدای حزب‌الله به خاک سپرده می‌شود.

منبع: ابنا