تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۵:۱۵
کد مطلب : 67101
حنظل عیدانی:

جلسات شورای شهر آبادان علنی برگزار می شود

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: به عنوان نمایندگان مردم آمادگی داریم شورای اسلامی شهر آبادان به چالش کشیده شود به همین دلیل جلسات این شوار از این پس علنی برگزار می شود.

 

به گزارش عصر آبادان ؛  حمید حنظل عیدانی عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر آبادان که در محل سالن اجتماعات این شورا برگزار شد، اظهار کرد: تلاش می کنیم تا جلسات به صورت علنی و با حضور اصحاب رسانه برگزار شود تا شهروندان آبادانی ناظر عملکرد شورای اسلامی شهر آبادان باشند.

وی ادامه داد: طبق قانون ماهیانه یک جلسه را می توانیم برگزار کنیم و در روزهای گذشته کمیسیون ها به صورت فعال جلسات خود را برگزار می کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با اشاره به بازدیدهای میدانی اعضای شورای اسلامی شهر آبادان، افزود: معمولا همه اعضا بازدیدهای میدانی را در برنامه های خود دارند ولی اگر بخواهیم رسما در محله ای حضور داشته باشیم به طور حتم اقدام خوبی است و این آمادگی وجود دارد ولی باید به صورت کامل انجام شود.

حنظل عیدانی در خصوص روکش آسفالت خیابان ها توضیح داد: برای روکش آسفالت خیابان ها اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده است. برای تملک بازارچه ایستگاه هفت کوی قدس نیز سازمان منطقه آزاد اروند اعلام کرد برای هزینه ها کمک های لازم را انجام می دهد.

وی با اشاره به پل های مناطق ایستگاه های هفت و ۱۲ آبادان بیان کرد: برای پل های ایستگاه های هفت و ۱۲ طرح روشنایی بسیار خوبی به منظور زیبایی در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با بیان اینکه ما به عنوان نمایندگان مردم آمادگی داریم شورای اسلامی شهر آبادان به چالش کشیده شود و نقدپذیر هستیم، تصریح کرد: موظف هستیم از جایگاه شورای اسلامی شهر آبادان دفاع کنیم.

حنظل عیدانی در خصوص معضل کیوسک های فعلی مستقر در آبادان عنوان کرد: مقرر شد کیوسک های فعلی به طرح همگن و یک دست تبدیل شود.

 

منبع: مهر