تاریخ انتشار خبر: ۵ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۱:۲۲
کد مطلب : 51390

جلسه ضرغامی با کفاشیان بی‌نتیجه ماند +جزییات و واکنش‌ها

مقرر شد برای حل این مسئله و پخش شدن مسابقات داخلی فوتبال این پرونده به هیات دولت برود.

جلسه رئیس صدا و سیما با رئیس فدراسیون و مدیران عامل باشگاه‌ها برای حق پخش تلویزیونی بی‌نتیجه ماند.

بعدازظهر امروز علی کفاشیان رئیس‌فدراسیون فوتبال ایران به همراه مدیران عامل باشگاه‌ها به صدا و سیما رفتند و با عزت‌الله ضرغامی جلسه‌ای را در مورد حل شدن حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال برگزار کرد.

در این جلسه مدیران عامل باشگاه‌ها از مشکلات مالی خود سخن گفتند و از رئیس صدا و سیما خواستند تا با تعیین یک مبلغ مناسب برای حق پخش مسابقات فوتبال به آنها کمک شود.

در مقابل رئیس صدا و سیما نیز از مشکلات مالی سخن گفت و تاکید کرد که در این شرایط پرداخت چنین مبلغی به فوتبال امکانپذیر نیست.

به گزارش فارس، در پایان مقرر گردید برای حل این مسئله و پخش شدن مسابقات داخلی فوتبال این پرونده به هیات دولت برود.

قنبرزاده : صحبت‌های ضرغامی امیدوارکننده بود/ در مورد پخش بازی‌ها صحبتی نشد

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: صحبت‌های رئیس سازمان صدا و سیما امیدوارکننده بود.

منصور قنبرزاده در خصوص جلسه حق پخش بین ضرغامی و مسئولان فدراسیون و باشگاه‌ها گفت: جلسه امیدوارکننده ای بود و ضرغامی بسیار منطقی صحبت کرد و ما از صحبت‌های او قانع شدیم. همچنین در مورد یکسری از الزامات صحبت‌هایی به میان آمد.

وی ادامه داد: در مورد پخش دیدارها یا عدم پخش آنها صحبت به میان نیامد و قرار است در این خصوص بین فدراسیون فوتبال و صدا و سیما جلسات دیگری برگزار شود.

افشارزاده: ضرغامی بالا بودن هزینه‌های فوتبال را تایید کرد/ پرونده حق پخش قرار شد در هیات دولت بررسی شود

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: رئیس صدا و سیما پذیرفت که فوتبال هزینه‌های بالایی دارد.

بهرام افشارزاده درباره جلسه امروز مدیران فوتبالی با عزت‌الله ضرغامی اظهار داشت: امروز ما در این جلسه شرکت کردیم و از مشکلات تیم‌داری و مدیریت کلان مالی برای باشگاه‌ها به ضرغامی توضیحاتی دادیم اما متاسفانه باید بگویم که این جلسه بی‌نتیجه ماند.

وی افزود: ما (مدیران عامل باشگاه‌ها) به ضرغامی گفتیم که با این شرایطی که وجود دارد مدیریت فوتبال برای ما بسیار سخت است. همه مدیران عامل نیز از مشکلات مالی سخن گفتند. ضرغامی نیز پذیرفت که هزینه‌ها در فوتبال بالاست اما خودش خطاب به مدیران عامل و علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که در مجموعه‌اش هزینه سنگینی دارد و امکان‌پذیر نیست که رقم بالایی به فوتبال بپردازد.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در پایان نتیجه گرفته شد که این پرونده به هیات دولت و مجلس کشانده شود.