تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۱:۴۴
کد مطلب : 117097
حجت الاسلام والمسلمین شجونی:

جنایت بزرگ برخی مدیران؛به یغما بردن ثروت ملت و امتناع از پرداخت وام ازدواج به جوانان

حجت الاسلام والمسلمین شجونی گفت: اینکه یک عده مفت خور و عیاش ثروت های کلان مملکت را به یغما ببرند اما برای ده میلیون وام به عروس وداماد امتناع بورزند، جنایت بزرگی است.

جنایت بزرگ برخی مدیران؛به یغما بردن ثروت ملت و امتناع از پرداخت وام ازدواج به جوانان

حجت الاسلام والمسلمین جعفر شجونی در گفتگو با ناب نیوز در واکنش به دریافت حقوق های نجومی توسط برخی مدیران دولتی، این امر را یک خیانت ملی دانست و اظهار داشت: در کتاب های دینی ما حرمت مال مانند حرمت خون است یعنی همانطور که خون مردم احترام دارد، مال مملکت هم احترام دارد.

عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: اینکه یک عده مفت خور و عیاش ثروت های کلان مملکت را به یغما ببرند اما برای ده میلیون وام به عروس وداماد امتناع بورزند، جنایت بزرگی است.

وی اذعان داشت: وقتی جریان حقوق های نجومی و جایزه سکه های بهار آزادی به ورزشکاران را می شنوم به خود گفتم چقدر آدم زاهدانه زندگی کند تا تحمیل به بیت المال نباشد؟ ۲۵ بار زندان رفتم، ۵۷ نفر از دوستانم زیر شکنجه شهید شدند اما کسی به ما حتی یک بهار آزادی هم نداد که این برای شلاق هایی که در رژیم خوردی.

حجت الاسلام شجونی بااشاره به این شعر که “یکی ندارد جز اشک چشم و نان جوین/ یکی غذای سگش ران جوجه و حلواست/ گر آن بمیرد گویند مرد و راحت شد/ وراین بمیرد صدها فغان و واویلاست” عنوان کرد: این حرکات ظالمانه است چرا که مسائل مالی و بودجه ای کشور بسیار مهم می باشد.

این مقام مسئول با اشاره به شکنجه ها و درگیری های خود در زمان ساواک و با انتقاد از وضع موجود ابراز کرد: حال بعد از پیروزی انقلاب وآن همه شهید دادن می بینیم بودجه مملکت را عده ای ولنگار و ارازل حیف و میل می کنند.

وی افزود: پیرزنی که یک جفت کفش می خرد یا خانمی که یک روسری می خرد، مالیات می پردازد و مفت خورها پول آن را می خورند.

حجت الاسلام شجونی با بیان اینکه این مسائل برای انقلاب خطرناک است؛ خاطرنشان کرد: خدا را شکر رهبری شایسته داریم که مو را از ماست بیرون می کشد و دولتمردان و مسئولین را حراست و حفاظت می کند تا دوران مسئولیت خود را سالم بگذرانند.

انتهای پیام/