تاریخ انتشار خبر: ۱ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۹:۱۷
کد مطلب : 123922

جنایت جدید عربستان دریمن +تصاویردلخراش

رژیم سعودی دیشب در حملات هوایی به شهرستان الحوک واقع استان الحدیده یمن جنایت جدیدی را مرتکب شده است.

رژیم سعودی دیشب در حملات هوایی به شهرستان الحوک واقع استان الحدیده یمن جنایت جدیدی را مرتکب شده است.به گزارش ابنا، جنگنده‌های رژیم سعودی با حمله به استان الحدیده یمن، یک بازار و نیز منازل مردم را بمباران کردند.

براساس این گزارش، رژیم سعودی دیشب در حملات هوایی به شهرستان الحوک واقع استان الحدیده یمن جنایت جدیدی را مرتکب شده است.

در حملات هوایی ائتلاف عربستان سعودی به محله سوق الهنود در شهر الحدیده یمن ۲۶ نفر شهید و حدود ۸۰ نفر زخمی شدند.

بسیاری از شهدا و مجروحان این کشتار جدید سعودی‌ها از زنان و کودکان هستند. بسیاری از تصاویرِ به دست آمده از قربانیان قابل پخش نیستند چرا که اجساد کشته شدگان تکه تکه شده اند.

یکی از ساکنان که خواست نامش ذکر نشود، گفت :صحنه حمله هولناک است. اجزای متلاشی شده بدن با بقایای خانه و خون در هم آمیخته است.

در این حملات هوایی هفت خانه مسکونی در شهر الحدیده تخریب و یک بازار هدف قرار گرفته شد.

به نظر می‌رسد سعودی‌های خبیثت انتقام مشارکت دهها هزار نفری یمنی‌ها را در شهر الحدیده که به مناسبت دومین سالگرد پیروزی انقلاب ملت این کشور برگزار شد با این حمله خونین گرفتند.

مسئولان بیمارستان الثوره در الحدیده از مردم خواستند برای اهداء خون به مراکز مربوط بشتابند و این در حالی است که این بیمارستان در اثر محاصره اقتصادی یمن از سوی عربستان و متحدانش با کمبود دارو و تجهیزات پزشکی روبروست.

منابع آگاه اعلام کرده اند که امدادگران همچنان در تلاش برای بیرون آوردن قربانیان از زیر آوارها هستند و احتمال افزایش شمار شهدا و زخمی ها وجود دارد.