تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۳:۳۵
کد مطلب : 22976

جوابیه روابط عمومی شهرداری آبادان به مطلب اخیر عصر / کشتی رانیا با مجوز اداره بنادر ودریانوردی فعالیت می کند

به گزارش عصر آبادان : پس از درج مطلب اخیر این پایگاه خبری درباره ی کشتی رانیا وتخلفاتی که در آن رخ داد ، روابط عمومی شهرداری با ارسال جوابیه ای نسبت به این مطلب واکنش نشان داد.

متن جوابیه بشرح ذیل است:

با سلام خدمت مدیران محترم سایت عصر آبادان
احتراما در پاسخ به مطلب “عُرضه ی دینی مدیرانم آرزوست! /مردم با رقاصی چند دختر بی حیا شاد نمی شوند” در آن سایت به اطلاع می رساند شهرداری آبادان ارتباطی با کشتی رانیا و مسائل مرتبط با آن ندارد و این کشتی توسط بخش خصوصی راه اندازی شده و با مجوز اداره بنادر و دریانوردی فعالیت می کند.
فعالیت این کشتی به عنوان یکی از جاذبه های تفریحی نوروز در اروندرود مورد توجه شهرداری که در ایام نوروز تحت عنوان ستاد نوروزی به مسافران و شهروندان خدمات می دهد بوده همانگونه که برگزاری جشنواره اقوام ایرانی و قایق سواری در بهمنشیر و دریاچه پارک بازسازی هم در زمره برنامه های تفریحی شهرداری قرار داشته است.
البته لازم به توضیح است شهرداری قبل از نوروز جهت برگزاری جشنواره اقوام ایرانی با نماینده ولی فقیه در آبادان و امام جمعه معزز مشورت نموده و زمان برگزاری را به خاطر عدم تداخل با ایام فاطمیه دوم استعلام نمود و در ایام فاطمیه و شهادت دخت گرامی رسول اکرم (ص) نیز مبادرت به برگزاری سوگواره یاس کبود در محل پارک بازسازی نموده است.
موضوع دیگر که احتمالا و به اشتباه سبب شده این سایت، راه اندازی کشتی رانیا را به شهرداری منتسب نماید لایحه شورا و مجوز برای استفاده کارکنان شهرداری و خانواده های آنان است که طبق توافقات حاصله مقرر شده بعد از ایام فاطمیه و تعطیلات نوروزی انجام شود و قطعا ربطی به فعالیت کنونی این کشتی ندارد.
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان

پایان خبر /

خبر مربوطه را می توانید از لینک زیر بخوانید:

عُرضه ی دینی مدیرانم آرزوست! /مردم با رقاصی چند دختر بی حیا شاد نمی شوند

 

  1. شعبون برادر رمضون می‌گه:

    این توضیحات چیزی از بار مسولیت از گردن شهرداری کم نمیگند زیرا با تبلیغات محیطی و نصب بنر در استندهای بادبانی همگان تشویق به حضور در کشتی میشو.ند. شهردار محترم نمی تواند ادعا نماید که از مشکلات بوجود امده در کشتی رانیا در سال گذشته بی خبر بوده است .

  2. اکبرزادگان می‌گه:

    سلام. این اطلاع رسانی هشداری است برای شهرداری که مبادا دست به چنین کاری بزند. آقای مسوول فرهنگی شهرداری حواست جمع باشه . …… والا ………..