تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۸:۴۲:۲۴
کد مطلب : 74426
آیت الله سید رضا تقوی در آبادان:

جوانان تربیت شده امام(ره) در جنوب لبنان ، اسرائیل را به زانو درآوردند/ آمریکا می داند غلطی از او سر بزند تل آویو را هدف قرار می دهیم

عصر آبادان: آیت الله تقوی در آبادان گفت:ایران در هشت سال دفاع مقدس با تمام کشور های قدرتمند زورگو در جنگ بود و اتفاقاً همین کشور هایی که امروز در پای میز مذاکرات هسته ای مقابل مذاکره کنندگان ما قراردارند یک پای حمایت از صدام علیه ایران اسلامی بودند اما کاری از پیش نبردند.

به گزارش عصر آبادان ، آیت الله سید رضا تقوی رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور طی سخنانی در آبادان اظهار داشت:اینکه آمریکا اداعا می کند بر روی میز خود و  برای مقابله با ما گزینه نظامی دارد یک دروغ بزرگ است. او اگر می توانست حمله کند تا کنون این کار را کرده بود و خودشان می دانند که از عهده این کار بر نمی آیند.
وی افزود : ایران در هشت سال دفاع مقدس با تمام کشور های قدرتمند زورگو در جنگ بود و اتفاقاً همین کشور هایی که امروز در پای میز مذاکرات هسته ای مقابل مذاکره کنندگان ما قراردارند یک پای حمایت از صدام علیه ایران اسلامی بودند اما کاری از پیش نبردند.
 
آیت الله تقوی خاطرنشان کرد : همین رژیم صهیونیستی که تحت حمایت آنها قراردارد توسط بچه های تربیت شده حضرت امام (ره) در جنوب لبنان به زانو در آمد.لذا آمریکا می داند که اگر غلطی از او سر بزند از تهران تل آویو را هدف قرار خواهیم داد وبه همین خاطر با جان خود بازی نخواهد کرد.
رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور تصریح کرد : نامه های رئیس جمهور آمریکا به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر مبارزه با تروریست و داعش که به بهانه های دروغین از آن به عنوان دعوت به اتحاد یاد می کنند و بعضی از آنها منتشر شده ، نشان دهنده نقش مهم ایران در جهان و منطقه است.
وی که برای شرکت در کنگره سرلشکر شهید خلبان یاسینی و شهدای نهاجای خوزستان به آبادان سفر کرده بود با اشاره به اجرای این برنامه گفت: این یادواره ۶۶ شهید نیروی هوایی ، احیای یاد بود شهدای فراموش شده نیروی هوایی استان خوزستان وآبادان و معنای واقعی پاسداری از خون شهدا است.
آیت الله تقوی در این باره افزود: این مراسمات را پاس بدارید و از جمع بزرگوار نیروی هوایی استفاده کنید.زیرا آن روز که همافران در روز ۲۲ بهمن آمدند و با امام (ره) بیعت کردند کمر طاغوت به معنای واقعی شکست و زمینه ساز تحقق انقلاب اسلامی در کشور شد.
رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور  در پایان یادآور شد : وظیفه ما این است که خاطرات و تجربیات و راه شهدایمان چه نیروی زمینی ، هوایی ، دریایی که همه گرانقدر اند را تدریس کنیم ، وصیت نامه هایشان را بخوانیم و به آنها جامه عمل بپوشانیم.