تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۷:۱۰:۱۲
کد مطلب : 107396

جوانان صنعت نفت و تلاش برای آبروداری فوتبال آبادان در لیگ برتر کشور + جدول

تیم جوانان صنعت نفت آبادان در ادامه رقابت های لیگ برتر کشور در اصفهان به یک امتیاز شیرین دست یافت.

IMG-20160131-WA0050

به گزارش عصر آبادان ، در حالی است که بزرگسالان تیم فوتبال صنعت نفت با انجام بازی ضعیف در تبریز ، نتیجه را به ماشین سازی واگذار کرد تا عملاً امیدهای هواداران این تیم را برای قرار گرفتن در جمع مدعیان از میان بردارد، تیم فوتبال جوانان صنعت نفت آبادان اما مصمم است با انجام بازی های خوب و کسب امتیازات لازم بتواند فاصله خود با صدر جدول را کمتر کرده و در نهایت به عنوان مهم قهرمانی دست یابد.

در همین راستا و در ادامه رقابت های لیگ برتر جوانان کشور ، فرزندان جوان آبادان در ورزشگاه صفائیه اصفهان به مصاف تیم سپاهان رفته و توانستند یک امتیاز شیرین از دیار زاینده رود دشت کنند تا همچنان امیدوار باقی بمانند.

کادر فنی تیم جوانان صنعت نفت آبادان را احمدرضا نوروزی به عنوان سرمربی، مهدی افشاریان به عنوان مربی ، علی یزدان دوست مربی دروازه بان ها و فرید دریس به عنوان سرپرست همراهی می کنند.همچنین طاهر آلبوغبیش به عنوان تدارکات در کنار این تیم همکاری می کند.

این تیم در ادامه رقابت های لیگ برتر جوانان کشور در در هفته پانزدهم روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه باید در آبادان پذیرای مس کرمان باشد.

 

lig-javanan

  • توضیح در مورد جدول :

از آنجایی که تیم فجر شهید سپاسی از دور رقابت ها کنار گذاشته شد ، امتیاز بازی همه تیم ها در مقابل فجر ، به خودی خود نادیده گرفته خواهد شد و با احتساب این نکته ، تیم صنعت نفت تا هفته چهاردهم  بالاتر از فولاد خوزستان و شاهین بوشهر یعنی در مکان سوم جدول قرار می گیرد.

  1. hosein می‌گه:

    صنعت همش پارتی بازیه اقای افشاریان پنج سال مربی ما بود چرا برای ما کاری نکرد

  2. حاتمی می‌گه:

    به امید قهرمانی جوانان صنعت نفت آبادان