تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۳:۲۳
کد مطلب : 67872

جوراب فروشی روش جدید زنان متکدی در اهواز

اگر قرار است جوراب فروشی به عنوان یک اشتغال برای بانوان شهرمان به حساب بیاید، بهتر است به این افراد آموزش لازم داده شود که خطری برای خود و دیگران نداشته باشند.

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛  به نقل از بانوپرس : تکدی گری در شهر تغییر چهره داده و اینطور که مشهود است این بار خانم ها با در دست داشتن تعدادی جوراب سراغ رانندگان خودروهای در صف بنزین می روند و با التماس می خواهند که به آنها کمک شود. بارها مشاهده شده که این زنان  بین خودروها قرار می گیرند به طوری که خطر برخورد و مصدوم شدن آنها وجود دارد .

ئ.ئ

لذا اگر قرار است جوراب فروشی به عنوان یک اشتغال برای بانوان شهرمان به حساب بیاید، بهتر است به این افراد آموزش لازم داده شود که خطری برای خود و دیگران نداشته باشند.
اما آهن جان معاون فرهنگی شهرداری اهواز در خصوص جمع آوری متکدیان در سطح شهر گفته این معاونت پس از جمع آوری متکدیان، آنها را ۴۸ ساعت نگهداری می کند و مجاز به نگهداری بیش از آن نیست، بعد یا به بهزیستی تحویل و یا به اردوگاه فرستاده می شوند.
وی درباره وجود کودکان بین متکدیان یا در لباس کار گفته: قانونی برای جمع آوری کودکان کار نداریم و نمی توانیم با آنها برخورد کنیم.
به گفته وی اخیرا ۳۸ نفر که از کشور سوریه به اهواز آمده و تکدی گری می کردند به کشورشان برگردانده شدند.

باید دید این افراد چگونه و از چه طریقی وارد استان می شوند که نمی توانند از ورودشان جلوگیری کنند.