تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۸:۲۴:۰۲
کد مطلب : 38362

جومونگ تبریز دستگیر شد

فرمانده انتظامی تبریز گفت: با اقدام مقتدرانه ماموران کلانتری ۱۲ عباسی تبریز یکی از اوباش معروف به «علی جومونگ» که با شرارت‌های مکرر خود موجبات سلب آسایش مردم را به وجود آورده بود، دستگیر شد.

به گزارش صبحانه، سرهنگ فرهنگ نوروزی گفت: به گزارش عوامل کلانتری ۱۲ عباسی در پی وقوع شرارت های مکرر در محله سیلاب و احمد آباد توسط فردی ملقب به «علی جومونگ» که موجبات ناآرامی و سلب آسایش اهالی را فراهم آورده بود موضوع به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در پی تماس شهروندان مبنی بر اینکه علی جومونگ مجدداً اقدام به عربده کشی و راهبندان در محله احمد آباد کرده است بلافاصله عوامل گشت در محل حاضر و فرد مذکور را پس از تعقیب و گریز دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.
این مقام انتظامی گفت: متهم از افراد شرور و اوباش محل است که با شرب خمرهای متعدد اقدام به تخریب اموال، ایجاد رعب و وحشت و عربده کشی می کرد.
سرهنگ نوروزی افزود: پلیس همواره همچون سدی مستحکم در برابر فرصت طلبان و افراد شرور که شرارت و بزهکاری را راهی برای کسب درآمد و شهرت قرار داده اند ایستاده است و هرگز اجازه خودنمایی به چنین افرادی را نخواهد داد.
فرمانده انتظامی تبریز گفت: دستگیری این فرد شرور موجبات رضایت و خشنودی اهالی محل و شهروندان را فراهم آورد و از نیروی انتظامی به جهت دستگیری وی تشکر کردند.