تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۸:۱۸:۴۳
کد مطلب : 57245
اقدامی عجیب در شهر مقاومت

حذف نام شهید از یک مدرسه! +عکس

تابلوی این مدرسه در ابتدا به نام شهید «صغری عصاریان» طراحی و نوشته می شود و بعد از گذشت مدت زمانی از ساخت و در حالی که همه خیرینی که این مدرسه را برای فرزندان دزفول ساخته بودند منتظر افتتاح آن بودند، تابلوی شهید مدرسه توسط عده ای نا شناس مورد هتک حرمت قرار می گیرد اما باز هم مدرسه افتتاح نمی شود.

به گزارش عصر آبادان ؛  به نقل از شهدای ایران؛ سال ۱۳۹۱ قرار بود مدرسه ای در شهر دزفول با نام شهید «صغری عصاریان» که بیش از نیمی از هزینه های ساخت آن توسط خیرین مدرسه ساز پرداخت شده بود افتتاح گردد. اما از سال ۹۱ تا ۹۳ این روند به طول انجامید تا برخی از مسئولین بتوانند نام مدرسه را تغییر داده و اسم شهید را از آن حذف نمایند.

حذف نام شهید از یک مدرسه! +عکس

آنگونه که در تصویر می بینید تابلوی این مدرسه در ابتدا به نام شهید «صغری عصاریان» طراحی و نوشته می شود و بعد از گذشت مدت زمانی از ساخت و در حالی که همه خیرینی که این مدرسه را برای فرزندان دزفول ساخته بودند منتظر افتتاح آن بودند، تابلوی شهید مدرسه توسط عده ای نا شناس مورد هتک حرمت قرار می گیرد اما باز هم مدرسه افتتاح نمی شود.

حذف نام شهید از یک مدرسه! +عکس

اخیرا آموزش و پرورش دزفول با ارسال نامه ای به خیرین مدرسه ساز ایشان را برای جشن افتتاح مدرسه ای با نام مدرسه معصوم که همان شهید «صغری عصاریان» بوده است، دعوت می کند که خیرین با نوشتن نامه و بیان سخنان مقام معظم رهبری در حضور آقای فانی وزیر آموزش و پرورش مبنی بر اینکه مدرسه ای که توسط خیرین ساخته می شود نامش نیز توسط ایشان انتخاب می گردد اما آموزش و پرورش دزفول در اقدامی قابل تأمل تابلوی مدرسه را عوض کرده و نام شهید را حذف و مدرسه معصوم را جایگزین آن نمود.

حذف نام شهید از یک مدرسه! +عکس

این مدرسه برای فرزندان شهر جنگ زده و مقاوم دزفول افتتاح شده است اما نام شهیدش را حذف کرده اند.

  1. ناشناس می‌گه:

    به نظر من نام شهید برای یک مدرسه بهتر بود