تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۷:۳۷
کد مطلب : 75385
عیدانی رئیس شورای شهر آبادان:

حسابرس شهرداری آبادان از ارائه گزارش ناتوان است/ قدمگاه امام رضا(ع) احیاء می شود

عصر آبادان:اینکه حسابرس مذکور ، موضوع را چندین بار تکرار و کتبا به شهرداری اعلام کرد اما باز هم اتفاقی نیفتاده است.

به گزارش عصر آبادان حنظل عیدانی رئیس شورای شهر آبادان در جلسه علنی امروز این شورا با اشاره به موضوع حسابرسی از شهرداری آبادان اظهار داشت : حسابرس رسمی که برای سال ۹۳ اختیار کردیم نامه ای به ما داده و اعلام کرد که از ارائه گزارش ناتوان است .آن هم به دلیل اینکه مواردی از اطلاعاتی که مدنظرشان است از سیستم شهرداری نتوانستند دریافت کنند .

وی افزود: با اینکه حسابرس مذکور ، موضوع را چندین بار تکرار و کتبا به شهرداری اعلام کرد اما باز هم اتفاقی نیفتاده است.ما نیز برحسب وظیفه به حسابرس اعلام کردیم اگر این اطلاعات در اختیار شما قرار گرفت که بهتر در غیر اینصورت گزارش نهایی تان را در صحن علنی شورا ارائه کنید و بعد مابقی کارها را ما انجام خواهیم داد.

عیدانی یادآور شد : قبلاً قول داده بودیم به پنج نفر از مدیران فعال نشان لیاقت اعطا کنیم که سعی داریم با حضور فرماندار و استاندار ، از آن مدیرانی که فعال بودند و توانستند برنامه های سال ۱۳۹۳ را متناسب با بودجه تخصیص شده  به خوبی پیش ببرند طی مراسم باشکوهی تقدیر شود.

رئیس شورای شهر آبادان خاطرنشان کرد: پارکینگ طبقاتی خیابان امام (ره) که ۵۰ واحد آن مشخص شده پیش از پایان سال آماده بهره برداری خواهد شد. ضمن اینکه در برنامه کاری آینده ، ۲ پارکینگ طبقاتی مدنظر هست که ۱۶ اسفند نهایی خواهند شد.

حنظل عیدانی همچنین از احیای قدمگاه امام رضا(ع) آبادان خبر داد و گفت: در راستای انجام خدمات فرهنگی و مذهبی ، قدمگاه امام رضا (ع) با همت شورای اسلامی شهر ، ناحیه مقاومت بسیج آبادان ، سازمان تبلیغات اسلامی و شهرداری آبادان و حمایت سازمان منطقه آزاد اروند یک بار دیگر احیاء خواهد شد.

  1. علی می‌گه:

    این مرد دلال دارد نه یکی نه دوتا؟رسانه ها مراقب این ادم باشند