تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۲۳:۵۳:۴۶
کد مطلب : 108229
حوزه علمیه هم مخالفت کرد/

حسینیه ثارالله مقصد جدید حسن عباسی برای سخنرانی در آبادان

بعد از اینکه برنامه های دانشکده و حوزه علمیه برای میزبانی از حسن عباسی مورد مخالفت قرار گرفت ، متولیان امر ، یک شب مانده به حضور وی ، مکانی دیگری را برای سخنرانی وی تدارک دیدند.

به گزارش عصر آبادان همانگونه که در خبرها آمده بود ، حسن عباسی فردا با حضور در استان ، در دو مراسم مهم در اهواز و یک مراسم در آبادان به سخنرانی خواهد پرداخت.

علیرغم شرایط موجود در شهر اهواز که مخالفتی با حضور عباسی نشد ، در آبادان اما فشارهای زیادی برای لغو مراسم این سخنران مطرح ، صورت گرفت.

به همین دلیل ناچاراً تصمیم گرفته شد مراسم دانشکده نفت لغو شود و  با هماهنگی حوزه علمیه امام صادق علیه السلام آبادان ، سخنرانی حسن عباسی در سالن اجتماعات این مدرسه علمیه ، انجام پذیرد.

اکنون اما خبر رسید که حوزه علمیه نیز با برپایی این مراسم مخالفت کرده  و مدیران و متولیان حوزه ، اعلام کرده اند از ابتدا در جریان این برنامه نبوده اند و از طریق خبرها چنین موضوعی را شنیده اند و با حضور عباسی مخالف اند.

به این ترتیب ، طی هماهنگی های صورت گرفته ، قرار بر این شد تا حسن عباسی بعد از ظهر فردا ساعت ۱۵ در حسینیه ثارالله واقع در دفتر امام جمعه در حضور مردم و جوانان ، به بیان مواضع روشنگرانه خود ادامه دهد.

عنوان این مراسم بزرگ ، توهم نفوذ ؛ نفوذ توهم نام دارد و عباسی قصد دارد به برر سی کلید واژه نفوذ در کلام مقام معظم رهبری بپردازد.

 1. محسن می‌گه:

  مکان دقیقش کجا میشه ؟

 2. علی می‌گه:

  سلام به همه دوستان.

  این مطلب کذب است و از اول قرار نبود در حوزه برگزار شودو هیچ هماهنگیی صورت نگرفته بود و اعلام انجام برنامه در حوزه بدون هماهنگی و از طرف برخی صورت گرفته بود و همین عمل باعث این تصور شد. والا حوزه ابادان در برنامه های انقلابی پیش قدم است. متاسفانه خواسته یا نا خواسته جوری مساله رو بیان میکنند که حوزه رو در مقابل نیروهای ولایی قرار دهند. بنده از همه عزیزان میخواهم که در صورت بروز شبهه نسبت به عملکرد حوزه مطب را از خود حوزه پیگیر شوند.
  پاینده و مستدام باد وجود امام خامنه ای .

 3. علی می‌گه:

  این مطلب کذب است و از اول قرار نبود در حوزه برگزار شودو هیچ هماهنگیی صورت نگرفته بود و اعلام انجام برنامه در حوزه بدون هماهنگی و از طرف برخی صورت گرفته بود و همین عمل باعث این تصور شد. والا حوزه ابادان در برنامه های انقلابی پیش قدم است. خیلی خوب است کمی خدا راهم در نظر گرفت.

 4. ناشناس می‌گه:

  واقعا اینهمه ترس از کجا نشات میگیره اگر حرف های استاد عباسی به مذاق آقایون خوش نمیاد دلیلی نداره بقیه مردم هم گوشاشون بگیرن و نشنون.. بالاخره ایشون مطمعنا از وزیر امور خارجه انگلیس صلاح مملکت رو بیشتر خواهانن….