تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۷:۳۳
کد مطلب : 32745
با تحرکات داعش

حضور ارتش در غرب کشور پررنگ تر شد

حضور ارتش در مرزهای غرب کشور پررنگ‌تر شده است جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تحرکات داعش در عراق گفت: نیروهای ما در مرزهای غرب کشور حضور دارند و اکنون این حضور پررنگ‌تر شده است

 امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز یکشنبه در حاشیه جشن ازدواج ۸۰۰ سرباز در جمع خبرنگاران درخصوص تحولات اخیر عراق و حمله گروهک تروریستی داعش به برخی از شهرهای این کشور، گفت: نیروی زمینی ارتش نه تنها درباره تحولات عراق بلکه همواره تحولات منطقه و جهان و تهدیدات گوناگون را به صورت دائم و منظم رصد می‌کند و در این خصوص نیز موفق بوده است.

وی بیان اینکه نیروهای ما در مرزهای غرب کشور حضور دارند و اکنون این حضور پررنگ‌تر شده است، گفت: تحولات کشور عراق و منطقه بخشی از برنامه نظام استکباری، صهیونیست‌هاست و مسلمانان هوشیار و بیدار باشند و با طناب ایادی صهیونیست و استکبار به چاه نروند.

حیدری بیان اینکه این نیرو تمام تحولات عراق را رصد می‌کند، اظهار کرد: ما این آمادگی را به لحاظ نظامی داریم که هر موقع فرمانده کل قوا و فرماندهان ارتش اجازه دهند به وظیفه و تکلیف قانونی خود عمل کنیم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به برنامه‌های ستادکل نیروهای مسلح در جهت مراقبت‌های بیشتر از مرزهای کشورمان، خاطرنشان کرد: ما مراقبت‌های خود را از مرزهای غربی کشور بیشتر کرده‌ایم تا بر منطقه تسلط داشته باشیم و پاسخی قاطع و به موقع به تهدیدات بدهیم.

امیر حیدری تصریح کرد: هرچند تهدیدی متوجه مرزهای ما نیست، اما مردم ما بیدار و در رکاب رهبری هستند و ما به عنوان نیروهای مسلح وظیفه خود را مراقبت از کشور و مرزها می‌دانیم.

منبع: تسنیم