تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۳:۵۷:۳۱
کد مطلب : 93940
ارتش سایبری انصارالله خبر داد:

حضور ارتش و کمیته های مردمی یمن در نجران عربستان +تصاویر

ارتش سایبری انصارالله که به نوعی بازوی رسانه ای انصارالله در فضای مجازی می باشد با انتشار تصاویری از حضور ارتش و کمیته های مردمی در شهر نجران عربستان خبر داد.

 ارتش سایبری انصارالله که  به نوعی بازوی رسانه ای انصارالله درفضای مجازی می باشد با انتشار تصاویری از حضور ارتش و کمیته های مردمی در شهر نجران عربستان خبر داد.
در این گزارش آمده است که پس از پیشروی نیروهای مردمی و ارتش یمن در خاک عربستان دهها سرباز سعودی در درگیری ها  کشته و زخمی شدند و تعداد زیادی نیز از صحنه درگیری فرار کردند .
در ۲۴ ساعت گذشته ارتش و قبایل یمنی علاوه بر هدف قرار دادن شهر خمیس مشیط در عمق صد کیلومتری خاک عربستان با موشک اسکاد بیش از ۲۰ پایگاه نظامی را تصرف کرده و تعداد زیادی سلاح را به غنیمت گرفتند.
گفتنی است که ارتش عربستان  قبل از فرار از پایگاههای نظامی برخی مخازن اسلحه خود را منهدم می کنند تا به دست قبایل نیفتند.مناطقی که در جیزان پاکسازی شده اند به شرح زیر می باشند:
اﻟﻄﻮﺍﻝ ﺍﻟﻤﺪﻳﻨﺔ ؛ ﺍﻟﻄﻮﺍﻝ ﺍﻟﻤﻨﻔﺬ ؛ ﺷﻌﺐ ﺍﻟﺬﻳﺐ ؛ ﺍﻟﻌﺎﻓﻴﺔ ، ﺍﻟﻤﺠﻨﺔ ؛ ﺍﻟﻘﺮﻥ ؛ ﺍﻟﻌﻜﺮﺓ ؛ ﺍﻟﻤﺤﺮﻗﺔ ﺍﻟﺴﻔﻠﻰ ﻭﺍﻟﻌﻠﻴﺎ ؛ ﺍﻟﻤﺒﺎﺭﻛﺔ ؛ ﺍﻟﺸﻤﺎﻧﻴﺔ ؛ ﺑﻨﻲ ﺍﻟﺨﺎﻝ ؛ ﺍﻟﺨﻮﺟﺮﺓ ؛ ﺍﻟﻤﺼﻔﻖ ؛ ﺍﻟﺪﻭﺣﺔ ، ﺍﻟﻤﻜﻤﺒﻞ ؛ ﺍﻟﻨﺠﺎﻣﻴﺔ ، ﺍﻟﻄﺮﺷﺔ ؛ ﺍﻟﺨﻀﺮﺍﺀ ؛ ﺍﻟﺴﻌﻴﺪﺓ.در ادامه این گزارش آمده است که مناطق نجران،جیزان و عسیر در اصل جزو جبهه داخلی یمن هستند و ورود نیروهای یمنی به آن دخول به خاک عربستان حساب نمی شود و آل سعود منتظر باشند تا بزودی وارد شهرهای آنها شویم.