تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۲:۱۰
کد مطلب : 116650
در حال بروزرسانی/ حاشیه نویسی از راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور اهوازی ها در گرمای ۵۰ درجه برای دفاع از قبله اول مسمانان

همراه با مسلمانان سراسر دنیا و ملت قهرمان ایران، مردم اهواز نیز با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس از مسیر تعیین شده به سمت مصلی اهواز در حرکتند و با فریادهای رسا، انزجار خود را از جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه نشان دادند.

راهپیمایی روز قدس در اهواز از ساعت ۱۱ صبح با حضور مردم و مسئولان از ابتدای خیابان امام خمینی (ره) آغاز شده است و راهپیمایان این مسیر را تا مصلای نماز جمعه اهواز طی خواهند کرد.
*دیگر شهرستان های استان خوزستان نیز راهپیمایی روز قدس را تا پیش از نماز جمعه امروز، برگزار می کنند.
*همراه با مسلمانان سراسر دنیا و ملت قهرمان ایران، مردم اهواز نیز با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس از مسیر تعیین شده به سمت مصلی اهواز در حرکتند و با فریادهای رسا، انزجار خود را از جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه نشان دادند.
*دمای هوا براساس پیش بینی هواشناسی هم اکنون ۴۷ درجه است و رفته رفته گرمتر خواهد شد حداکثر دما برای اهوار امروز ۵۰ درجه پیش بینی شده است.
*همه ناوگان اتوبوسرانی برای حمل و نقل راهپیمایان در مسیرهای قبلی در حال فعالیت هستند.
*از مهم ترین شعار هایی که در راهپیمایی امروز اهواز سرداده شد می توان به شعار های مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، ای رهبر آزاده آماده ایم اماده و وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد و …. اشاره کرد.
*صندوق‌های کمک به مردم مظلوم فلسطین در طول مسیر‌ راهپیمایی در نظر گرفته شده است…
*راهپیمایان در طی مسیر با شعارهای خود از حاج قاسم سلیمانی و شیخ نعیم عیسی(عالم مجاهد بحرینی) اعلام حمایت میکنند.
مردم خوزستان در گرما و سرما حامی اسلام و ولایت بوده اند
آیت الله فرحانی عضو مجلس خبرگان رهبری در حاشیه راهپیمایی روز قدس در اهواز در گفتگو با خبرنگار رهیاب اظهار داشت: مردم ما در گرما و سرما دست از اسلام و ولایت برنداشته و بر نخواهند داشت همانگونه که در مقابل توپ و تانک هم مدافع اسلام وانقلاب بودند.
وی ادامه داد:با اینکه بسیاری از حقوق مردم تامین نشده است و زندگی با حداقل ها را دارند اما از انقلاب و رهبری دست بر نمی دارند مقام معظم رهبری این فداکاری ها را برای اهواز و خوزستان شهادت داده اند.
آیت الله فرحانی گفت:امام هم چنین شهادتی دادند و امروز هم بار دیگر شاهد تحقق این شهادت هستید که چگونه مردم غیور ما در بدترین شرایط هم هم در کنار مردم مظلوم فلسطین و انقلاب اسلامی ایستاده اند.
*حضور نیروهای امدادگر ، آتش‌نشان،نیروی انتظامی و بسیجیان در حاشیه این مراسم بسیار به چشم می‌خورد.
*با توجه به این‌که راهپیمایی پرشور امروز در یکی از روزهای گرم اهواز برگزار شد، در فواصل مختلف با آبپاشی درهوا، فضای مناسب ‌تری برا راهپیمایان فراهم شده است
*راهپیمایان پلاکاردهایی با مضامین مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا دردست دارند.
*حضور اقشار مختلف مردم اهواز، به‌ویژه دهه هشتادی ها و نسل چهارمی های انقلاب در راهپیمایی امروز چشم‌ گیر بود و اقشار مختلف با در دست داشتن پلاکاردهایی، حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین و نفرت خود از رژیم جنایتکار اسرائیل را اعلام کردند
*محکومیت جنایات آل سعود در سرزمین اسلامی یمن جلوه دیگر راهپیمایی روز قدس در اهواز بود جنایات تکفیری ها در عراق سوریه و دیگر سرزمین های اسلامی محکوم شد
*۱۲:۰۱ هم اکنون رییس شورای هماهنگی استان خوزستان در مصلای اهوازدر حال سخنرانی است
حجت الاسلام سپهر اظهار داشت:روز قدس روز مبارزه با رژیم کودک کش است روزی است که مردم ایران اسلامی وحدت خود را به نمایش میگذارند.
وی ادامه داد:مردم در این هوای گرم ورقی رنگین تر در تاریخ استان خوزستان رقم زدند امروز خوزستان در روز قدس دین خود،را به اسلام ادا کرد/
در حال به روز رسانی است…