تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۱:۵۷
کد مطلب : 31221

حضور بی سر و صدای ناطق نوری در آبادان/ چرا ناطق درمراسم نکوداشت نمایندگان ادوار آبادان شرکت نکرد؟

عصر آبادان: منابع خبری از حضور روز گذشته ناطق نوری در آبادان حکایت دارند.

1712_373

به گزارش عصر آبادان در حالی که از چند روز قبل ،در رسانه منسوب به شهردار در آبادان ، خبر حضور علی اکبر ناطق نوری رئیس سابق مجلس شورای اسلامی در مراسم نکوداشت نمایندگان ادوار شهرستان منتشر شده بود با این وجود وی در این مراسم شرکت نکرد و به نظر می رسید وی به آبادان سفر نکرده است.

اخبار رسیده به این پایگاه خبری اما از سفر روز گذشته ناطق نوری به این شهر حکایت دارد و ظاهرا ضمن حضور در سازمان منطقه آزاد اروند با زمانی مدیرعامل سازمان دیدار کرده است.

البته جزئیاتی از ماهیت جلسه و دلایل حضور ناطق نوری تاکنون منتشر نشده است اما سوالی که پرسیده می شود این است که چنانچه وی در آبادان حضور داشت ، به چه دلیل در مراسم تجلیل از نمایندگان ادوار آبادان در مجلس شورای اسلامی شرکت نکرد؟

  1. behrooz می‌گه:

    ایشان به هر دلیلی نیامد و گله ای هم نیست اما شما دست از نفاق و تفرقه افکنی در فضای شهر ایثار و مقاومت شرم کنید چون منویات رهبری همه بر محور اتفاق و اتحاد است نه افتراق که شما به ان دامن میزنید.

  2. ایمان می‌گه:

    اولا ایشان از ابتدا بنا نبوده به این مراسم بیایند خودتان این خبر را منتشر کردید. در ثانی روز قبل در استان ایشان در جمع نمایندگان ادوار مجلس بودند. به نظرتان ضرورتی داشت دوباره بیایند؟ شما که تا دیروز اساسا با برگزاری این مراسم مخالف بودید ! حالا گله می کنید که چرا فلانی نیامد! از یک طرف کلی بد و بی راه نثار کسی که دستش از دنیا کوتاه شده می کنید و از آن طرف در مراسم حضور پر رنگ پیدا می کنید و لوح سپاس هدیه خانواده رشیدیان می دهید؟ معلوم هست به کدام کیش هستید شما؟