تاریخ انتشار خبر: ۳ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۱:۴۰:۳۱
کد مطلب : 33876

حضور دروازه‌بان ۲ متری در تمرین استقلال

بازیکن عراقی مد نظر تیم فوتبال استقلال سوژه تمرین نوبت عصر این تیم بود.

تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال ساعت ۱۸:۳۰ امروز سه‌شنبه در کمپ اختصاصی این باشگاه انجام شد.* بحث پیوستن کرار جاسم سوژه اصلی تمرین امروز استقلال بود و همه هواداران و حتی مربیان استقلال در این زمینه صحبت می‌کردند. تعدادی از هواداران استقلال معتقد بودند که حضور او به سود استقلال و برخی دیگر پیوستن این بازیکن با توجه به سوابقی که دارد حاشیه‌ساز خواندند.

* امیر قلعه‌نویی و علی نظری جویباری در هتل المپیک حضور داشتند و به همین دلیل سرمربی استقلال تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای در تمرین و با لباس شخصی حاضر شد.

* محمد قاضی و امید ابراهیمی غایبان تمرین امروز استقلال بودند.

* قاضی به دلیل مصدومیت در تمرین حضور نداشت اما ابراهیمی صبح امروز برای تسویه حساب با باشگاه سپاهان به اصفهان رفته بود و عصر نیز پیگیر گرفتن خانه‌ای در تهران بود.

* قرار است در ماه‌های آینده جایگاه خبرنگاران در کمپ آماده شود تا آنها بتوانند از اینترنت ورزشگاه نیز استفاده کنند.

* محور تمرین امروز آبی‌پوشان مطابق معمول گرم کردن و عبور از موانع بود و سپس بازی آقاوسط و فوتبال درون تیمی را انجام دادند.

* منصور پورحیدری، رضا رجبی و دکتر امین نوروزی از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بودند.

* هنگام تمرین احمد جمشیدیان با بازیکنان شوخی می‌کرد که صدای خنده بازیکنان به گوش خبرنگاران و هواداران نیز می‌رسید.

* یکی دیگر از سوژه‌های تمرین آبی‌پوشان بحث بازگشت جواد نکونام به استقلال بود و آنطور که در تمرین استقلال دهان به دهان می‌چرخید این بود که ۴ ملی‌پوش استقلال به نام‌های آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری، هاشم بیک زاده و امیر حسین صادقی برای باشگاه استقلال شرط گذاشته‌اند که اگر بخواهند قراردادشان تمدید شود باید جواد نکونام به استقلال بازگردد.

* محمود بابایی مدیر جدید روابط عمومی باشگاه استقلال امروز در تمرین استقلال حاضر شد و با مربیان به صحبت پرداخت.

* تمرین فوتبال استقلال فردا نیز در دو نوبت صبح و بعدازظهر پیگیری خواهد شد.

* یک دروازه‌بان جدید که به نظر می‌رسید بالای دو متر قد دارد امروز با نامه‌ای در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و مدعی بود که دروازه‌بان دوم و یا سوم تیم سپاهان در فصل گذشته بوده است. این دروازه‌بان در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرد و مربیان استقلال او را به قلعه‌نویی معرفی کردند. این بازیکن باعث تعجب همه مربیان و بازیکنان استقلال شده بود.

منبع: تسنیم