تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۸:۱۵:۳۳
کد مطلب : 17901
مسئول عقیدتی سیاسی مرزبانی خوزستان:

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نصرت الهی را در پی دارد

مسئول عقیدتی سیاسی مرزبانی خوزستان گفت: حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه نصرت الهی را در پی خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نصرت الهی را در پی دارد

عصر آبادان –  حجت الاسلام سید یعقوب طباطبایی در مراسم تجلیل از دانش‌آموزان برگزیده نقاشی مرز و مرزبانی کشور که ظهر امروز در سالن اجتماعات شهدای رضوی دبیرستان دخترانه شهیده فریده گلچهره منطقه کیانپارس اهواز برگزار شد اظهار کرد: حضور پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه نصرت الهی را برای ما در پی خواهد داشت.

وی افزود: روز ۲۲ بهمن ماه روزی است که انقلاب اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۷ به پیروزی رسید.

مسئول عقیدتی سیاسی مرزبانی خوزستان گفت: به یاری خداوند همه ما پرشور‌تر از گذشته در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه شرکت خواهیم کرد.

این مقام مسئول بیان کرد: هم اکنون مرزبانی خوزستان محور اصلی برقراری امنیت نسبی در این استان مرزی است زیرا حضوری مقتدرانه در مرزهای ما دارد.

وی تصریح کرد: امنیت نسبی که در استان خوزستان و کلانشهر اهواز وجود دارد مرهون حضور مقتدرانه مرزبانان در مرزهای ما است.

طباطبایی در ادامه به بیان داستان‌های از یاری رساندن خداوند به پیامبران الهی در شرایط سخت پرداخت و گفت: آتش به دستور خداوند متعال در اطراف حضرت ابراهیم (ع) به گلستان تبدیل شد و خدای منان حضرت یونس (ع) را از شکم ماهی نجات داد.

وی با طرح این سوال که آیا خداوند به کمک بندگان نیاز دارد خاطرنشان کرد: یاری رساندن دین خداوند کمک به باری تعالی است لذا هر کسی دین خدا را یاری کند خداوند به کمک او خواهد آمد.

مسئول عقیدتی سیاسی مرزبانی خوزستان با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سی و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: در دوران گذشته و طاغوت، امنیتی وجود نداشت و مردمی نبودند، کسی جرات نداشت که سخنی به زبان بیاورد ولی هم اکنون این طور نیست.

 

فارس