تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۴ | ۲۲:۴۵:۲۴
کد مطلب : 99908

حضور مدیران مستعفی وزارت نفت در دفاتر کار/جایگزین‌ها هنوز نیامدند

اگرچه این مدیران از جمله مدیران کم‌حاشیه وزارت نفت محسوب می‌شوند، اما با وجود استعفا، در کنار سفر به حوزه‌های انتخابیه هنوز هم در دفاتر کار خود در وزارت نفت مستقر هستند.

 

به گزارش عصر آبادان به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا با وجود آنکه دو ماه از استعفای بعضی مدیران ارشد وزارت نفت برای شرکت در انتخابات مجلس می‌گذرد، هنوز جانشینی برای آنها در سمت‌هایی که ترک کرده‌اند، در نظر گرفته نشده است و در همین شرایط گمانه زنی برای موج جدیدی از تغییرات در وزارت نفت به وجود آمده است.

طی ماه های اخیر تعدادی از مدیران وزارت نفت که در میان آنها نام یک معاون وزیر هم به چشم می‌خورد، از مسئولیت خود استعفا داده‌اند تا با توجه به محدودیت‌های قانونی بتوانند در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند.

بر اساس این گزارش، علیرغم انکه استعفای این مدیران در خردادماه سال جاری تایید شده است و نزدیک به دو ماه از آن می‌گذرد، هنوز جانشینی برای این مدیران تعیین نشده است.

علاوه بر آن، اگرچه این مدیران از جمله مدیران کم‌حاشیه وزارت نفت محسوب می‌شوند، اما با وجود استعفا، در کنار سفر به حوزه‌های انتخابیه هنوز هم در دفاتر کار خود در وزارت نفت مستقر هستند.

بر اساس قانون مدیران دولتی برای شرکت در انتخابات مجلس باید ۶ ماه زودتر از زمان ثبت نام از سمت خود استعفا دهند که روزهای نخست تیرماه آخرین مهلت استعفای این مدیران برای شرکت در انتخابات مجلس بوده است.

در عین حال اخبار جدیدی از تغییر در ستاد وزارت نفت به گوش می‌رسد.