تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , دی, ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۹:۱۴
کد مطلب : 104915

حضور کاندیدای زن در مسابقه ۱۰۳+عکس

در حالیکه حضور کاندیداهای انتخاباتی در صدا و سیما به دلایل تبلیغاتی ممنوع است، اما شبکه سه سیما مسابقه‌ای را پخش کرد که یکی از کاندیداهای زن از حوزه اردبیل، نیر، نمین و سرعین در آن حضور داشت.

مسابقه تلویزیونی ۱۰۳ که از شبکه سه سیما در روزهای یک شنبه و جمعه برگزار می شود، روز گذشته میزبان ۱۰۳ نفر از جامعه کارگری بود.

اما نکته جالب در پخش این برنامه ضبط شده از سوی صدا سیما، حضور یکی از بانوان کاندیدا در انتخابات مجلس دهم از حوزه اردبیل، نیر، نمین و سرعین بود.

حضور کاندیدای زن در مسابقه ۱۰۳+عکس

سهل انگاری صدا سیما در پخش این برنامه تلویزیونی در حالی بود که طبق قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی: « انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی از تاریخ اعلام رسمی اسامی نامزدها برای نامزدهای نمایندگی مجلس از صدا و سیما و نیز خطابه نماز جمعه و یا هر وسیله دیگری که جنبه رسمی و دولتی دارد و فعالیت کارمندان در ساعات اداری و همچنین استفاده از وسایل و امکانات وزارتخانه ها و ادارات، شرکت های دولتی و موسسات وابسته به دولت و شهرداری ها و شرکت ها و سازمان های وابسته به آن ها و نهادها و موسساتی که از بودجه عمومی(به هرمقدار استفاده می کنند) و همچنین در اختیار گذاشتن وسایل و امکانات مزبور ممنوع بوده و مرتکب، مجرم شناخته می شود».

حضور کاندیدای زن در مسابقه ۱۰۳+عکس