تاریخ انتشار خبر: ۷ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۵:۱۲
کد مطلب : 110606
خبر و گزارش تصویری شماره 2 ؛

حضور گسترده و کم نظیر مردم آبادان در پای صندوق های رأی/ عیدی که جاودانه شد…

مردم قهرمان آبادان با حضور کم نظیر خود در انتخابات امروز ، عید انقلابی دیگری را جاودانه ساختند.

به گزارش عصر آبادان ، حضور مردم آبادان پیش از آغاز زمان رسمی انتخابات در برخی حوزه های اخذ رأی ، نوید انتخاباتی پر شور و با عظمت را به همگان می داد.

دقایقی از زمان شروع رای گیری نگذشت  که شعب مختلف پر شده بود از مردمی که می خواستند همزمان با رهبرشان ، رای خود را به صندوق بیندازند.

با وجود اینکه چند ساعت از زمان انتخابات گذشته ، لحظه به لحظه بر شور و عظمت حضور مردم افزوده می شود و پیش بینی می شود ، این انتخابات رکورد جالب توجهی از خود بر جای بگذارد.

دوربین های خبرگزاری های مختلف ، شبکه های تلویزیونی به ویژه سیمای مرکز آبادان در حال پوشش این همایش بزرگ مردمی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی ، امام جمعه آبادان ساعت ۸ صبح امروز در مسجد مهدی موعود(عج) حضور یافت و پس از اینکه نزدیک به دو ساعت در صف و در میان مردم حضور داشت ، توانست رای خود را به صندوق بیندازد.

شهبازی فرماندار ویژه آبادان و معاون استاندار  نیز در شعبه اخذ رای مستقر در فرمانداری ویژه آبادان رای خود را به صندوق انداخت.شیرعلی زاده دادستان آبادان و کهیایی فرمانده نیروی انتظامی وی را همراهی می کردند.

شرفی از نامزدهای مطرح انتخابات در حوزه انتخابیه آبادان نیز رای خود را در مسجد سده به صندوق انداخت.

این خبر و تصاویر در حال بروز رسانی است و مخاطبان عزیز می توانند با ارسال تصاویر و مطالب مربوط به خود و یا نامزد مورد نظرشان، در بروز رسانی این خبر به همکاران ما یاری رسانند.

entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (1) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (2) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (3) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (4) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (5) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (6) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (7) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (8) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (9) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (10) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (11) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (12) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (13) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (14) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (15) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (16) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (17) entekhabat-esfand-abadan-seri 2 (18)