تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۲:۴۷:۱۸
کد مطلب : 63895
مسئول بسیج اساتید خوزستان در گفت و گو با عصر آبادان:

حماسه ۹ دی مردمی است و خودشان آن را حفظ می کنند / کانون در راستای تدوین برنامه های راهبردی برای مقابله با جنگ نرم حرکت می کند

عصر آبادان: دکتر کیانی نژاد در آبادان به خبرنگار عصر گفت:هرچند متاسفانه برخی از استانداران و مسئولان کشور نسبت به این حرکت مردمی زاویه گرفتند اما این حماسه در پنجمین سالگرد خود بدون دخیل بودن تشکیلات دولتی در شهرهای مختلف کشور و به خصوص در استان خوزستان با شکوه و عظمت برگزار شد.

به گزارش عصر آبادان : دکتر کیانی نژاد مسئول بسیج اساتید استان خوزستان در گفت و گو با عصر آبادان با اشاره به حضور مردم در سالروز حماسه نهم دی گفت: ۹ دی شبیه به ۲۲ بهمن است که توسط مردم رقم خورد وافتخارش نیز برای خود مردم ثبت شد. لذا چون ۹ دی را متعلق به خود می دانند خودشان هم آن را حفظ می کنند.

وی افزود: هرچند متاسفانه برخی از استانداران و مسئولان کشور نسبت به این حرکت مردمی زاویه گرفتند اما این حماسه در پنجمین سالگرد خود بدون دخیل بودن تشکیلات دولتی در شهرهای مختلف کشور و به خصوص در استان خوزستان با شکوه و عظمت برگزار شد.

دکتر کیانی نژاد در ادامه به جلسه فصلی کانون بسیج اساتید خوزستان در شهر آبادان اشاره و خاطر نشان کرد: جلسات این کانون بصورت ماهیانه در شهرهای مختلف و در مرکز استان برگزار می شود که امروز آبادان میزبانی این مهم را بر عهده داشت.

وی گفت: این کانون برای اجرای منویات بسیج در دانشگاه های استان برنامه های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها می توان به حلقه های صالحین،کارگاه های جنگ نرم، پیوست نگاری فرهنگی و کاهش آسیب های دجالواره اشاره کرد.

مسئول بسیج اساتید استان تصریح کرد: امروز جنگ ما با استکبار یک جنگ نرم است. عقبه فکری فتنه سال ۸۸ از همان موقع کلید نخورد بلکه از اواخر دهه ۶۰ شروع شد.لذا برای مقابله با راهبرد استکبار باید در دانشگاه های ما ، برنامه های راهبردی تدوین و اجرا شود. کانون بسیج اساتید استان خوزستان در این راستا حرکت می کند.

دکتر کیانی نژاد در پایان یادآور شد: مسئولان کانون های بسیج اساتید شهرستان ها ، عضو شورای فرهنگی دانشگاه ها محسوب می شوند و این ظرفیت مهم کانون را نشان می دهد. سعی داریم مسئولان محترم واحدهای دانشگاهی از این ظرفیت مهم برای اجرای برنامه های با محتوی ارزشی و انقلابی در محیط دانشگاه ها  بیشترین بهره را ببرند.