تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , مهر, ۱۳۹۴ | ۲۱:۱۷:۴۳
کد مطلب : 102322
سریال ادامه دار حمله به قوه قضائیه

حمایت فائزه هاشمی از سرکرده فرقه انحرافی حلقه+ فایل صوتی

فائزه هاشمی، در مصاحبه با یک رسانه خارج نشین ضمن زیرسوال بردن حکم اعلام شده برای “محمدعلی طاهری” گفت: زندانی کردن او، مخالف اسلام است، اطلاع چندانی از عرفان حلقه ندارم اما نباید او را به زندان انداخت!

حمایت فائزه هاشمی از سرکرده فرقه انحرافی حلقه+ فایل صوتی

 فائزه هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با یک تلویزیون اینترنتی خارج از کشور حکم محمدعلی طاهری، سرکرده فرقه انحرافی عرفان حلقه را زیر سوال برد.

وی با بیان این که اطلاع چندانی از ماجرای عرفان حلقه و مسائل آن ندارد با زیر سوال بردن حکم صادره اظهار داشت:  زندانی کردن و صدور حکم اعدام برای فردی به خاطر عقیده اش با قانون اساسی مخالف است و به هیچ وجه قابل قبول نیست.

او با بیان این که چنین چیزی به هیچ وجه مورد تایید اسلام نیست، بیان کرد: تفکرات دکتر طاهری ربطی به ارتداد ندارد و حتی زندان برای او قابل پذیرش نیست.

هاشمی پاسخ نداد در حالی که تصریح می کند از عرفان حلقه و ماجرای طاهری اطلاعات چندانی ندارد چگونه حکم صادره برای او را زیر سوال می برد و تفکرات طاهری را فرصتی جهانی برای ایران می داند!

گفتنی است خانواده هاشمی در اعتراض به قوانین و حکم هایی که برای آنها رقم می خورد همواره توهین های زیادی را به نهادهای مختلف به ویژه قوه قضائیه داشته اند که نمونه بارز آن سریال توهین های خانواده هاشمی به حکم دادگاه مهدی هاشمی بود که جنجال های زیادی را به پا کرد.

این اعتراضات گسترده نشان می دهد که در حقیقت خانواده هاشمی هیچ تمکینی در برابر قانون نداشته و هنگامی که عدالت درباره آنها اجرا می شود همه نهادها به ویژه قوه قضائیه را زیر سوال می‌برند.

منبع: دانا

انتهای پیام/ع