تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۶:۰۵
کد مطلب : 100633

حمایت فرزند مداح معروف از کمپین “تحریم خرید خودرو”

کمپین نخریدن خودروهای بی کیفیت نمونه بارزی از اراده ملت ما برای تغییر در یکی از ناعادلانه ترین و ظالمانه ترین معاملات امروز کشور است.

آهنگران و پسرش 
حمایت فرزند مداح معروف از کمپین "تحریم خرید خودرو"
به گزارش جام نیوز، محمدعلی آهنگران، که در کسوت شغل مقدس روحانیت و فرزند مداح مشهور حاج صادق آهنگران است، در پستی نوشت: ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم.. در آیه یازدهم سوره رعد می خوانیم : در حقیقت، خدا حال قومى را تغییر نمى‏دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند. این قانون که یکى از پایه هاى اساسى جهان بینى و جامعه شناسى در اسلام است ، به ما مى گوید مقدرات شما قبل از هر چیز و هر کس در دست خود شما است، و هر گونه تغییر و دگرگونى در خوشبختى و بدبختى اقوام در درجه اول به خود آنها بازگشت مى کند، شانس و طالع و اقبال و تصادف و تاثیر اوضاع فلکى و مانند اینها هیچکدام پایه ندارد، آنچه اساس و پایه است این است که ملتى خود بخواهد سربلند و سرفراز و پیروز و پیشرو باشد، و یا به عکس خودش تن به ذلت و زبونى و شکست در دهد، حتى لطف خداوند، یا مجازات او، بى مقدمه ، دامان هیچ ملتى را نخواهد گرفت ، بلکه این اراده و خواست ملتها، و تغییرات درونى آنهاست که آنها را مستحق لطف یا مستوجب عذاب خدا مى سازد.

 

کمپین نخریدن خودروهای بی کیفیت نمونه بارزی از اراده ملت ما برای تغییر در یکی از ناعادلانه ترین و ظالمانه ترین معاملات امروز کشور است. خودرو سازان داخلی که به حمایت حکومت پشت گرمند برای حفظ منفعت خویش مردم را مجبور به خرید ارابه های مرگ می کنند. خودروهایی که هیچ ملت و کشور خارجی عاقلی پذیرا و خریدار آنها نیست و سالیانه دهها هزار نفر هموطن بی گناه در تصادفات جاده ای قربانی انحصار طلبی و منفعت گرایی می شوند. راه اندازی کمپین نخریدن خودروی بی کیفیت همت لازمی بود تا به دولتمردان و حاکمان و خودروسازان داخلی بفهماند دیگر مردم حاضر نیستند برای پر کردن جیب آنها خود و خانواده شان را به کشتن دهند. ما حق داریم خودرو بی کیفیت نخریم. من از این جنبش اجتماعی حمایت می کنم.