تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۲:۴۳:۵۳
کد مطلب : 25853

حمله‌خمپاره‌ای تکفیری‌ها به‌دمشق+تصاویر

یک پدر و دو کودکش بر اثر حمله خمپاره‌ای تروریستهای تکفیری به مرکز دمشق به شهادت رسیدند.

به گزارش  ابنا، بر اثر اصابت دو گلوله خمپاره‌ای که گروه‌های مسلح شلیک کرده بودند، یک پدر و دو کودکش نزدیک میدان “عرنوس” در مرکز دمشق پایتخت سوریه به شهادت رسیدند.

براساس این گزارش، خمپاره اول نزدیک هتل “بلو تاور” و دومین خمپاره در مقابل هتل “ارمیتاژ” اصابت کرده و منجر به شهید شدن یک پدر و دو کودکش شده است.

از سوی دیگر گروه‌های تکفیری با پیشروی ارتش و نیروهای مسلح در بخش قدیمی حمص متحمل تلفات سنگینی شده‌اند به همین سبب به محله‌های “الزهرا” و “السبیل” چندین گلوله خمپاره شلیک کردند.

یکی از این خمپاره‌ها به مدرسه صفیه ام‌المؤمنین اصابت کرد و بر اثر آن ۶ نفر در این دو محله شهید و ۴۰ نفر دیگر زخمی شدند.

یکی از شهروندان حمص گفت: هر قدر هم که به ما با موشک‌ها حمله کنند ما به خواست الهی پیروز هستیم ارتش عربی سوریه پیروز است.

موفقیتهای ارتش سوریه در محله های قدیمی شهر حمص تروریست‌های جبهه النصره و القاعده را دیوانه کرده است و آنها راهی ندارند جز آنکه دهها موشک و خمپاره به مناطق امن در شهر حمص شلیک کنند.

یکی از شهروندان گفت: در امنیت زندگی می‌کردیم در خانه بودیم که صدای بسیار مهیبی شنیدیم. انفجاری بر اثر اصابت موشک رخ داد.

یک دختربچه گفت: خدا به آنها خیر ندهد همه آنها سگ هستند.

یک پسر نوجوان که زخمی شده است گفت: داشتم در کوچه می‌رفتم که ناگهان خمپاره‌ای اصابت کرد و زخمی شدم و دیگر نفهمیدم چه شد و الان در بیمارستانم.

انتهای پیام/